آشنایی با مراحل اکستنشن مژه

 • زمان درج : 46 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> آرایش و زیبایی-->>>
 • بخش مربوطه : آرایش و زیبایی
 • آشنایی با مراحل اکستنشن مژه
 • اکستنشم به این معنا است که شما یک  قسمتی را به قسمت دیگر اضافه نمایید بدون آنکه تغییری در وضعیت ظاهری آن ایجاد شود و در نتیجه قابل تشخیص باشد. برای موها و ابروها و همچنین مژه ها واژه ی اکستنشن می تواند بسیار کاربردی باشد ، زیرا اکثرا در خصوص این موارد پاسخ مثبتی دریافت خواهیم کرد. با استفاده از روش اکستنشن شما می توانید مژه های بسیار بلند داشته باشید بدون آنکه فردی به مصنوعی بودن آنها توجه داشته باشد.
  بر اساس اینکه شما دوست دارید تا چه اندازه ای مژه های شما دارای بلندی بوده و خواستنی تر به نظر آید هزینه های متفاوتی باید پرداخت گردد. معمولا حجم و همچنین طول در نظر گرفته برای آن می تواند چهره ی شما را دگرگون سازد. اگر شما از اکستنشن مژه استفاده نمایید در نهایت به فردی تبدیل خواهید شد که در هر شرایطی زیبایی چهره ی خود را نیز حفظ می کند. پس بارش باران ، قرار گرفتن در شرایط بد ، بیدار شدن از خواب ، بیمار بودن و . . . چهره ی  زیبای شما را تغییر نخواهد داد.

  مدت زمان ماندگاری اکستنشن موها
  در واقع می توانیم بگوییم که در خصوص اکستنشن موها شرایط با حالت عادی که شما مژه هایی را بر روی چشمان خود قرار می دهید کاملا متفاوت می باشد. در این خصوص می توانیم بگوییم که زمان ماندگاری در حدود چندین هفته می باشد. تعداد هفته ها بر اساس میزان رشد مژه های شما می تواند از شش تا هشت هفته متفاوت نیز باشد. علاوه بر آن زمانی که صرف متصل نمودن تمامی این تارها بر روی چشمان شما می شود در حدود دو ساعت به طول خواهد انجامید.  پش شما یک خرج می کنید اما تا چند هفته از آرایش کردن مژه های خود در امان خواهید بود.
   هرچه تعداد تارهای مربوط به مژه ها بیشتر شود در نتیجه می توان به این نتیجه رسید که زیبایی چشمان هم فراتر به نظر می رسند. مژه های شما طبیعی هستند و هیچ فردی به این موضوع شک نمی کند که شما از روش کاشت کمک گرفته اید. در ادامه قصد داریم تا انواعی از روش های مربوط به اکستنشن مژه را با هم مرور کنیم.

  مینک ؛ یکی از پرکاربردترین اکستنشن های مژه
  در واقع می توانیم بگوییم که شاید یکی از پرکاربردترین روش ها برای اکستنشن مژه ها  روش مینک باشد. این روش به نوعی مورد استفاده قرار می گیرد که فردی به غیرطبیعی بودن آن شکی نخواهد داشت. ظاهر شما کاملا متفاوت از قبل به نظر می رسد. اگر از این روش کمک بگیرید در هیچ شرایطی مژه های اصلی شما تغییر پیدا نمی کنند و ماندگاری و زیبایی خود را حفظ خواهند کرد.
  البته در رابطه با مینک می توانیم به این نکته توجه نماییم که در این روش دو بخش وجود دارد یکی از آنها روش مینک به صورت طبیعی و دیگری روش مینک با استفاده از مژه های مصنوعی خواهد بود. در روشی که شما می توانید از نوع مصنوعی آن هم کمک بگیرید یکی از نکته های حائز اهمیت قیمت کمتر آن و همچنین حفظ حالت در هر شرایطی همانند حالت خمیده و بارش آب باران و . . . خواهد بود. اما ماندگاری آن کمی کوتاه تر است.

  آشنایی با مراحل اکستنشن مژه

   

  موی سمور؛ اکستنشنی سبک
  در بین اکستنشن هایی که وجود دارند ما انواع متنوعی از آنها را می توانیم ببینیم اما یکی از متفاوت ترین آنها را می توان به موی سمور نسبت داد. یکی از علل پرطرفدار بودن این روش را می توانیم به استفاده از مژه هایی که کاملا سبک هستند نسبت دهیم. ظاهری که توسط این مژه ها به چشم های شما منتقل می شود کاملا طبیعی بوده و علاوه برآن خود شما هم احساس راحتی نسبت به استفاده از آنها دارید.

   خصوصیات مربوط به اکستنشن مژه ابریشمی
  در واقع یکی دیگر از انواع اکستنشن های مربوط به مژه را می توان نوع ابریشمی آن مثال زد. در این روش کمی گران تر بوده اما مژه های شما از براقیت خاصی برخوردار  می شود و کمی تیره تر از حالت معمولی به نظر خواهند آمد. علاوه بر آن میزان ضخامتی که برای آنها وجود دارد کمی بیشتر بوده اما با گشذت زمان طولانی تر  از میزان این ضخامت هم کاسته خواهد شد.   


   برخی از افراد دارای پوست های حساسی هستند که معمولا هر نوع عمل آرایشی بر روی چهره ی آنها می تواند با مشکلاتی همراه شود . به عنوان مثال می توانیم به افرادی اشاره نماییم که بدن آنها حساسیت هایی از نوع آلرژیکی دارد. پس هر نوع دستکاری بر روی صورت آنها یا باید با احتیاط انجام شود یا آنکه هیچ کاری نمی توان انجام داد و در نهایت باید از مژه های مصنوعی نیز استفاده شود.

  نکات مهم پس از انجام اکستنشن مژه ها
  در اکستنشن مژه ها یکی از مهم ترین اتفاقات از بین رفتن چسب مورد استفاده در آن است . بنابراین تا حد امکان از آب زدن تا حدود دو روز بر روی این چسب ها خودداری نمایید. سعی کنید برای از بین بردن آرایشی که بر روی صورت خود دارید از صابون ها استفاده نکنید و تا حد امکان از محصولاتی کمک بگیرید که بدون چربی باشند. 


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب آشنایی با مراحل اکستنشن مژه
  تعداد کل بازدید ها: 558
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه