آشنایی با روش جدید زیبایی از نوع بلافیل

 • زمان درج : 45 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> آرایش و زیبایی-->>>
 • بخش مربوطه : آرایش و زیبایی
 • آشنایی با روش جدید زیبایی از نوع بلافیل
 • در روش بلافیل هم ژل به صورت تزیرق می شود ، اما این که این ژل چه کاربردی دارد هنوز جاب ابهام بسیار دارد ، زیرا با عوارضی هم همراه خواهد بود. بیشترین کاربردی که برای آن معرفی شده در رابطه با خط های لبخند است.
  زمانی که با گذشت زمان سن فرد هم بالا می رود ، یک سری از تغییرات غیرقابل پیشگیری برای او اتفاق خواهد افتاد که یکی از آنها تغییر در وضعیت زیبایی صورت خواهد بود. صوتر از چین هایی پر می شود که ظاهر فرد را بسیار پیرتر از آنچه که هست نشان می دهد. بلافیل روشی خواهد بود که با استفاده از آن پرکننده هایی به خطوط لبخند بخصوص در لب ها و اطراف بینی ، علاوه بر آن جاهای باقی مانده از جوش نیز وارد می شود. بنابراین تغییر به وجودآمده را اصلاح خواهد کرد.


  این روش در صورتی که از مواد اصلی مربوط به خود نیز تهیه شود روشی مطمئن و مؤثر بوده که البته از سال ها پیش در کشورهای اروپایی در حال انجام بوده و به تازگی استفاده از آن در ایران هم مورد توجه قرار دارد. تأثیری که این پر کننده بر روی بدن باقی می گذارد طولانی مدت خواهد بود ، بنابراین با سار پرکننده ها تفاوت هایی دارد و به همین دلیل در بازه ی مدت طولانی توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است. در صورتی که برای خط لبخند از آن استفاده شود در حدود پنج سال و در صورتی که برای جای جوش ها کاربرد داشته باشد تنها برای یک سال دوام خواهد داشت.
  ماده ی اصلی که در این ترکیب پرکننده قرار دارد متاکریلات پلی متیل است و علاوه بر آن برا ترمیم و جوان سازی همزمان از کلاژن هم استفاده م کنند که این موارد از گاو تهیه می شود. اما ممکن است که در برخی از پوست هایی که حساسیت دارند این مواد واکنش هایی را در بر داشته باشد. بنابراین می توان اینطور در نظر داشت که باید پیش از عمل حساسیت بدن خود را به جراح مربوطه اطلاع دهید تا با تست این مواد بر روی بخشی از پوست بدن شما میزان حساسیت ایجاد شده را تخمین بزنند.


  افرادی که از روش بلافیل استفاده می کنند متخصصانی هستند که معمول برای استفاده از آن و بررسی عوارض و درمان های بعدی آموزش های لازم را دیده اند و بنابراین این کار را در نزد افرادی که آموزشی در این رابطه ندیده اند انجام ندهید ، زیرا احتمال ماندگاری آسیب های جدی بر روی زیبایی صورت شما دور از انتظار نخواهد بود. اکثر مواردی که با گزارش عوارض جانبی شدید مربوط به استفاده از این ماده روبه رو بوده اند ، افرادی هستند که هیچ تخصصی را نداشته و در نتیجه به صورت تجربی این کار را انجام می دهند اما به دلیل قیمت پایین تر مشتری های زیادی هم دارند که در نهایت به عوارض نامطلوبی ختم خواهد شد.

  آشنایی با روش جدید زیبایی از نوع بلافیل


  موادی که ذکر شده شامل کلازن از نوع گاوی و همچنین متاکریلات پلی متیل در زمره ی مواد اصلی در این عمل زیبایی و تزریقی در نظر گرفته شده اما ماده ی سومی هم وجود دارد که به نوعی بی حس کننده و برطرف کننده ناراحتی های حین و پس از عمل ناشی از تزریق های متعدد بر روی پوست خواهد بود. این بی حس کننده همان لیدوکائین خواهد بود. در نتیجه شما درد زیادی را احساس نمی کنید و به آسانی می توانید از فردای عمل خود کارهای روزانه را انجام دهید.  

  مکانیسم اثر مربوط به بلافیل
  در این عمل از نوع زیبایی موادی که در پاراگراف های قبلی در خصوص آنها توضیح داده شده وارد بدن شده و نواحی مربوطه را تحریک خواهد کرد . این نواحی همان جای جوش ها و خط های مربوط به لبخند خواهد بود. این تحریک سبب خواهد شد تا در محل های مربوطه کلازن هایی از سوی پوست بهصورت کاملا طبیعی تولید شود. در نهایت این کلاژن ها رفته رفته چین های به وجود آمده را از بین خواهند برد.  این مواد معمولا در پوست شما جذب نخواهند شد ولی در لایه اول از پوست باقی خواهند ماند. در برخی از مواد که پوست خاصی دارند زمان تخمین زده شده بری خط لبخند حتی تا هفت سال هم ادامه دارد.  


  معمولا در بلافیل پوست هایی که در زیر این پوست های آسیب دیده وجود دارد تحریک شده و به قسمت بالاتر می آیند و بنابراین شما می توانید این انتظار را از ماندگاری بیشتر این روش نسبت به روش های دیگر داشته باشید. این روش در رابطه با جای جوش ها با بهترین نتایج همراه بوده و همه ی افرادی که از این روش کمک گرفته اند تاکنون راضی هستند ، زیرا کلازن سازی را در محل ماندگار می کند ، اما در اولین مرحله ی تزریق با گذشت زمان متوجه تغییرات ناشی از آن خواهید شد ، بنابراین عجله نکنید و اجازه دهید تا پوست ، پروسه ی رشد خود را به خوبی طی کند.


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب آشنایی با روش جدید زیبایی از نوع بلافیل
  تعداد کل بازدید ها: 491
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه