راه های افزایش ماندگاری عطر در لباس ها

 • زمان درج : 27 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> آرایش و زیبایی-->>>
 • بخش مربوطه : آرایش و زیبایی
 • راه های افزایش ماندگاری عطر در لباس ها
 • چگونه می توان عمر عطر را افزایش داد؟ چگونه می توانم ماندگاری عطر را در لباس هایم افزایش دهم؟ افزایش ماندگاری عطر در لباس راه های مختلفی دارد اما قبل از آن باید یک عطر مناسب را انتخاب کنید. یافتن عطر برای بدن شما خود داستان مفصلی است. باید بدانید که هر عطر با بوی بدن دیگری متفاوت است و ممکن است بوی یک عطر برای دو نفر کاملاً متفاوت باشد. اگر سرانجام توانستید عطر مناسب خود را پیدا کنید ، باید بدانید که چگونه ماندگاری آن را بیشتر کنید. با این حال ، لازم به ذکر است که هر عطر ویژگی های خاص خود را دارد ، برخی ماندگاری بیشتری دارند و برخی خط بوی بهتری دارند. استفاده از هر دو ویژگی به عنوان یک عطر جذاب هستند. اما باید بدانید که استفاده از عطرها قوانینی دارد که اگر از آن پیروی کنید ، از خرید عطر خود پشیمان نخواهید شد.

  چگونه می توانم عطر را در لباس هایم افزایش دهم؟

  نحوه افزایش بوی عطر در لباس. رایحه مطلوبی را که به دنبال آن می گردید با قیمت مناسب خواهید یافت اما هر بار که از آن استفاده می کنید ، رایحه به سرعت و در عرض چند ساعت از بین می رود. چرا این اتفاق می افتد؟ روش هایی را بیابید که مطمئن شوید چگونه می توانید عطر عطر را در لباس خود افزایش دهید و در طول شبانه روز بوی عطر قوی و خوب باشد.

  حفظ سلامت پوست و افزایش ماندگاری عطر رمز موفقیت استفاده از عطرها و ادکلن ها است.

  راه های ماندگاری عطر روی لباس

  ابتدا مطمئن شوید که پوست خود را قبل از استفاده به خوبی تمیز کنید.

  به نوع محصولات مراقبت از پوست و بدن که باعث بوی قوی تر بدن می شود توجه کنید. اگر از عطر برای پوشاندن بوی بدن خود استفاده کنید ، مدت زیادی دوام نخواهد داشت و بوی بدن شما در نهایت بر آن غلبه خواهد کرد.

  اگر بوی بدن شما اثر عطر را از بین می برد ، قبل از استفاده از آن از محصولات بهداشتی و آرایشی مناسب استفاده کنید.

  مراقب باشید در جاهایی که از ضد تعریق استفاده کرده اید از عطر استفاده نکنید. رایحه های سبک رایحه عطر شما را نمی پوشانند ، بلکه باعث تقویت آن می شوند. حباب ها هرگونه بوی عرق را از بین می برند و باعث می شوند تا عطر از بدن شما خوش بو شود.

  قبل از استفاده ، اطمینان حاصل کنید که هیچ خراش یا زخم باز روی پوست شما وجود ندارد ، زیرا مخلوط عطر با مایعات بدن بوی نامطبوع ایجاد می کند.

  با ایجاد رطوبت برای افزایش زمان عطر ، ماندگاری رایحه ها در محیط مرطوب بیشتر است. قبل از استفاده ، ابتدا وضعیت پوست خود را ارزیابی کنید. پوست خشک است یا مرطوب و سالم؟

  اگر پوست خشک دارید ، از مرطوب کننده برای کمک به مرطوب سازی و صاف شدن پوست استفاده کنید. توجه داشته باشید که کرم را انتخاب کنید که بوی عطر شما باشد.

  قبل از استفاده ، کرم مرطوب کننده را بگذارید تا به خوبی در پوست شما جذب شود.

  اطمینان حاصل کنید که قسمت های حساس بدن خود را مرطوب کنید. قسمتهای اصلی بدن که باید از آنها اسپری عطر بگیرید مچ دستان ، گردن و پشت زانوها هستند.

  عطر را روی بدن خود اسپری کنید و مطمئن شوید که در قسمت های اصلی آن است تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.

  یادتان باشد قبل از لباس پوشیدن عطر بزنید. اگرچه قسمتهای اصلی که ذکر کردیم ممکن است با لباس پوشیده شود ، اما وقتی عطر را مستقیماً روی پوست خود می مالید ، ماندگاری آن بیشتر از زمانی است که روی لباس استفاده می شود.

  اگر پس از استفاده از مرطوب کننده ، پوست شما خشک است. این عطر باید در طول روز و شب در قسمت های مختلف بدن تکرار شود. زیرا پوست خشک زودتر عطر را به خود جذب کرده و خوشبو می شود.

  البته ماندگاری رایحه های تند بیشتر از رایحه های سبک است. بنابراین در انتخاب خود دقت کنید.

   

  منبع : https://anieh.com/


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب راه های افزایش ماندگاری عطر در لباس ها
  تعداد کل بازدید ها: 169
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه