این هشدارها را پیش از رابطه جنسی جدی بگیرید

 • زمان درج : 23 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> زناشویی-->>>
 • بخش مربوطه : زناشویی
 • این هشدارها را پیش از رابطه جنسی جدی بگیرید
 • یکی از نشانه هایی که همه زوج های خوشبخت دارند،داشتن یک رابطه جنسی سالم و به دور از سختی است. داشتن یک رابطه جنسی سالم باعث می شود که زن و مرد لذت فراوانی ببرند و این لذت فراوان باعث می شود که زندگی شیرین شود. اما اگر جز آن دسته از زوج هایی هستید که احساس می کنید رابط جنسی شما به دچار چالش شده اند و دیگر مانند گذشته لذت نمی برید بهتر است که برخی کارها را پیش از رابطه جنسی انجام ندهید تا باز هم مانند گذشته در این مورد خاص لذت فراوانی ببرید. برخی رفتارها و عملکردها پیش از برقراری رابطه جنسی باعث می شوند که آنگونه که انتظار دارید رابطه جنسی شما پیش نرود و اختلال هایی در روند آن به وجود بیاید. ما در این مقاله تصمیم گرفته ایم که این رفتارها را به شما گوشزد کنیم تا از انجام دادن آنها خودداری کنید. با ما همراه باشید.

  خوردن غذای زیاد پیش از رابطه جنسی ممنوع
  اشخاصی که غذای زیادی در هر وعده غذایی مصرف می کنند دائما خسته و خواب آلود به نظر میرسند. این مشکل برای ما ایرانی ها که دائما غذاهای کربوهیدرات دار مانند برنج مصرف می کنیم،بیشتر پیش می آید. خوردن غذای زیاد به طور کلی باعث آسیب رساندن به دستگاه گوارش می شود ولی ما در اینجا به شما می گوییم که این عادت بد در رابطه جنسی هم تاثیرهای زیادی می گذارد که همگی تاثیرهای منفی می باشند. پس یادتان باشد پیش از برقراری رابطه جنسی هرگز یک شکم سیر غذا نخورید.

  نوشیدنی های انرژی زا نخورید
  شاید بسیاری از افراد این تصور را داشته باشند که پیش از برقرای رابطه جنسی یک نوشابه انرژی زا می تواند که انرژی بسیار خوبی به آن ها بدهد. این تصور کاملا اشتباه است و این نوشابه ها به هیچ وجه پیش از برقراری رابطه جنسی توصیه نمی شوند چرا که سرشار از قند هستند و فقط برای مدت بسیاری کوتاهی به شما مقداری انرژی می دهند اما پس پس از چند دقیقه شما را دچار خستگی مفرد می کنند به گونه ای که هیچ انرژی برای برقراری رابطه جنسی برای شما باقی نمی ماند و در این شرایط معمولا شریک جنسی شما هیچ لذتی از رابطه جنسی نخواهد برد.

  این هشدارها را پیش از رابطه جنسی جدی بگیرید

  بحث کردن ممنوع
  بحث کردن زن و شوهر معمولا یک مسئله عادی است مخصوصا که اگر چند سالی هم از ازدواج آن ها گذشته باشد. این بحث ها در همه زندگی ها و بین همه زن و شوهرها وجود دارد اما پیش از رابطه جنسی این بحث ها باعث می شوند که شرایط آنگونه که باید پیش نرود.به طور کلی اگر هم در زندگی شما بحث و مشاجره ای به وجود آمد سعی نکنید که با برقراری رابطه جنسی آن بحث را فراموش کرده و به گونه ای با هم آشتی بکنید چرا که در این صورت طرفین هنوز به موضوع مشاجره فکر می کنند و یک رابطه جنسی لذت بخش ایجاد نمی شود.

  قرص نعنا بخوریم یا نه؟
  اینکه بوی بد دهان در هنگام رابطه جنسی بسیار می تواند مشکل ساز باشد را همگی قبول داریم اما آیا در این مواقع می توانیم از خوردن قرص نعناع برای جلوگیری از بوی بد دهان استفاده بکنیم؟ جواب ما خیر است. خوردن قرص نعناع پیش از برقراری رابطه جنسی به هیچ وجه توصیه نمی شود چرا که قرص نعناع سرشار از منتول است و این منتول تا اندازه قابل توجه سطح تستوسترون را در بدن کاهش می دهد و به همین دلیل رابطه جنسی آن لذت خودرا از دست می دهد.پیشنهاد می شود که برای رفع بوی بد دهان از مسواک زدن بهره مند شوید و یا اینکه از شوینده های دهان استفاده کنید.

  استرس را کنترل کنید
  استرس بالا در هنگام رابطه جنسی باعث می شود که نت تنها خود شخص بلکه شریک زندگی او هم از رابطه جنسی لذت نبرد. از استرس به عنوان نابودکننده رابطه جنسی یاد می شود چرا که اختلالات جنسی بسیار زیادی به وجود می آورد و همچنین تا حد بسیار زیادی مانع نعوظ می شود.اگر پیش از برقراری رابطه جنسی استرس فراوان داشتید بهتر است که مدتی صبر کرده تا استرس شما کاهش یابد سپس اقدام کنید و اگر این استرس کاهش پیدا نکرد پیشنهاد می شود که از مدیتیشن استفاده کنید.


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب این هشدارها را پیش از رابطه جنسی جدی بگیرید
  تعداد کل بازدید ها: 456
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه