شربت میم اورنج چیست و چه فوایدی دارد

 • زمان درج : 8 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> اطلاعات دارویی-->>>
 • بخش مربوطه : اطلاعات دارویی
 • شربت میم اورنج چیست و چه فوایدی دارد
 • شربت میم اورنج دارای یک ماده معدنی با فرمولاسیون مولتی ویتامین بوده که ویتامین بی،آهن و مواد معدنی دیگر را که برای سلامت عمومی احتیاج است را تامین می نماید.این شربت را هم می توانید به عنوان دارو استفاده نمایید که سعی کنید زیر نظر دکتر باشد تا از تاثیر بد آن مانند اسهال ،حالت تعوع و غیره جلوگیری نمایید.


  این شربت برای از بین بردن مشکلات چشم و قارچ استفاده می گردد و سبب محافظت از غده تیروئید در برابر بی اشتهایی،کم شدن ویتامین بی 12،کم خونی زیاد،اختلال عصبی ،سردرد میگرنی ،مشکلات قلبی و موارد دیگر محافظت می نماید از این شربت هم می توانید برای اهداف دارویی دیگر هم استفاده نمایید.
  این شربت با درمان کردن کمبود ویتامین بی 12 سبب متابولیز کردن کربوهیدرات شده و به همین خاطر رشد طبیعی بدن را حفظ می نماید بافت بدن سبب شده از کمبود ویتامین بی 2 محافظت نماید از سویی دیگر با نگهداشتن میزان قند خون به حالت نرمال سبب تولید شدن هموگلوبین خواهد شد.


  این شربت از تاثیر بدن رادیواکتیو در بدن جلوگیری نموده و سبب تولید شدن سلول های خونی و پلاکت در بدن خواهد شد علاوه بر این سبب منظم کردن فعالیت های روده ای شده و سبب جلوگیری از بیماری های خود ایمنی و استرس های اکسیداتیو خواهد شد و آنتی اکسیدان را افزایش خواهد داد.
  از این شربت می توانید برای کنترل،درمان،علایم و جلوگیری از بیماری های زیر استفاده نمایید:
  اختلال در چشم،از بین رفتن قارچ،کم اشتها بودن،کم شدن ویتامین بی 12،کم خونی زیاد،مشکلات قلبی،سردرد میگرن،آشفتگی عصب،مشکل در بارداری،استفراغ،بیماری ویلسون،اسهال،کم شدن دید به دلیل کم شدن سن،جلوگیری کردن از پیری،عفونت HIV،خود ایمنی تیروئید

  شربت میم اورنج چیست و چه فوایدی دارد

  مواردی که باید در مصرف احتیاط کنید:
  قبل از استفاده از این روش به پزشک خود لیستی از داروها،بیماری ها،آلرژی و شرایط سلامتی الان خودتان را اطلاع دهید.برخی از این شرایط امکان دارد شما را بیشتر به ضررهای تاثیر آن مشکوک نماید.
  دوز مصرف کردن این دارو به شرایط شما بستگی داشته و اگر شرایط پایدار شد یا زیاد شد دکتر خود را مطلع سازید وضعیتی که باید برای مصرف با دکتر مشورت نمایید شامل شیر دهی بودن،تنگی در نفس،کم شدن فولیک اسید،کم شدن آهن بدن،نارسایی در کلیه می باشد.
  اگر به صورت همزمان از محصولات دیگر و دارو استفاده می نمایید تاثیر این شربت امکان دارد تغییر یابد این کار خطر ها و تاثیر جانبی را افزایش داده و یا ممکن است سبب شده که کالای مصرفی کارخودش را به خوبی انجام ندهد.به دکتر خود در مورد ویتامین ها ،مکمل ها یی که استفاده می کنید اطلاع دهید در نتیجه دکتر شما در مدیریت و جلوگیری از این تاثیرات کمک خواهد کرد.


  این شربت یک تونیک و هماتینیک بوده که مطابق با گزارش ها در افزایش یافتن خون سازی و بهبود یافتن سیستم ایمنی خیلی تاثیر دارد متخصصان می گویند که این کالا برای رفع کم خونی به دلیل کمبود آهن،در بچه هایی که در حال رشد بوده،در زمان شیردهی و حاملکی در مراقبت های پس از جراحی برای بهبود یافتن سلامت کلی بدن خیلی تاثیر دارد.پیشنهاد ما این است که از این شربت برای کم خونی و کمبود ویتامین بی 12 بدون مشاور اولیه دکتر استفاده ننمایید.

  استفاده در زمان رانندگی:
  اگر مشکلاتی مانند سرگیجه،فشار خون کم،خواب آلوده شدن در زمان مصرف این شربت متوجه شدید سعی کنید در زمان رانندگی یا سوار شدن در اتومبیل از آن استفاده ننمایید.یکی از دلایل آن هم ایجاد شدن مشکلاتی مثل سرگیجه ،فشار خون کم ،خواب آلوده شدن در زمان رانندگی می باشد داروسازان علاوه بر این به بیمارها توصیه کرده که با این دارو از الکل استفاده ننمایند.اگر شما هم شربت میم اورنج را استفاده می کنید تاثیر آن را در بدن چک کرده و در مورد آن با دکتر خود مشورت نمایید.
  سعی کنید بیشتر از دوزی که تجویز شده استفاده نکنید مصرف کردن زیاد آن علاوه بر بهبود نداشتن علایم آن سبب تاثیر جدی و سمی شدن بدن خواهد شد اگر مشکوک شدید که خود شما یا اطرافیان اوور دوز داشته اید بهتر است که به اورژانس نزدیک یا بیمارستان بروید.
  این دارو را سعی کنید در دمای اتاق و دور از نور مستقیم و گرما استفاده کنید این دارو را به هیچ عنوان فریز نکرده مگر اینکه جزو دستورالعمل های نگهداری آن شود این دارو را سعی کنید به دور از دسترس بچه ها و حیوان های خانگی نگهداری نمایید.روش دورانداختن این دارو اهمیت داشته و امکان دارد در محیط اطراف شما تاثیر بدی بگذارد با درمانگر و دکتر خودتان در مورد روش امن دور انداختن این دارو مشورت نمایید.  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب شربت میم اورنج چیست و چه فوایدی دارد
  تعداد کل بازدید ها: 255
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه