این خوراکی ها برای القای طبیعی زایمان،مفید هستند

 • زمان درج : 1 روز قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> اطلاعات دارویی-->>>
 • بخش مربوطه : اطلاعات دارویی
 • این خوراکی ها برای القای طبیعی زایمان،مفید هستند
 • آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چه غذاهایی برای القای طبیعی زایمان مفید هستند؟ ما در این مقاله تصمیم گرفته ایم که این غذاها و خوراکی ها را به شما معرفی کنیم. پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

  غذاهای تند
  غذاهای تند و انرژی زا برای القای طبیعی زایمان بسیار مفید هستند. این غذاها اگر ا ادویه هندی و خوراک های مکزیکی که معمولا تند هستند خورده شوند قطعا بهتر جواب خواهند داد. این غذاها که خواص خاص خودشان را نیز دارند باعث می شوند که پروستاگلاندین که وظیفه انقباض دیوراه رحم را دارند تحریک شوند و در این راه بسیار خوب عمل می کنند. همچنین فلفل به دلیل بهره بردن از مواد فعال کپسایسین نیز می تواند که باعث تحریک رحم شود. یادتان باشد که این خوراکی های تند با اینکه خواص بالایی در این زمینه دارند اما زیاده روی در خوردن آن ها نیز مشکلات خاص خودشان را به وجود می آورند پس در خوردن آن ها زیاده روی نکنید.

  آناناس
  آناناس، این میوه خوشمزه و پر خاصیت در این زمینه هم خواصی دارد که به شما خواهیم گفت. آناناس میوه ای است که حاوی بروملین است. یک آنزیم بسیار فعال که در زمینه شل کردن دهانه رحم و همچنین انقباض عضلات درون رحم نقش موثری دارد و در این زمینه می تواند که بسیار کار ساز باشد. فراموش نکنید که آناناسی که مصرف می کنید تازه باشد زیرا آناناسی که چند روز بماند از خواص آن کاسته می شود و در این زمینه نیز قدرت خود را از دست می دهد. همچنین از خوردن کمپوت آناناس هم اجتناب کنید چرا که به هیچ وجه خواص میوه را ندارد و نمی تواند کخ مفید باشد. آناناس هم مثل همه میوه ها اگر در خوردش زیاده روی شود باعث به وجود آمدن مشکلاتی نظیر اسهال می شود.

  این خوراکی ها برای القای طبیعی زایمان،مفید هستند

  پاپایا
  پاپایا اگر نارس باشد حاوی مقدار زیادی آنزیم پاپاین است که  این آنزیم در انقباض رحم نقش موثری دارد و در این زمینه می تواند که بسیار مفید باشد. حتما سعی کنید که در صورت دسترسی به پاپایا از خوردن آن غافل نشوید. پاپاین را می توان به مقدار مورد نیاز در شیرابه برگ ها یافت کرد همچنین در میوه های نارس هم به مقدار مورد نیاز وجود دارد. میوه پاپایا اگر رسیده باشد از شیرابه بهره ای نمی برد و نمی تواند که تاثیری در القای طبیعی زایمان داشته باشد. یادتان باشد که در صورت دسترسی ، حتما آن را به صورت نارس مصرف کنید.

  ریشه مهک
  ریشه مهک می تواند که برای کنترل ضربان قلب بسیار مفید باشد همچنین تا حدود قابل توجهی در درمان مشکلات معده هم نقش موثری ایفا می کند. اما ما در اینجا قصد داریم که به شما بگوییم که ریشه مهک برای القای طبیعی هم نیز بسیار مفید می باشد. ریشه مهک مقدار قابل توجهی گلیسیرریزین دارد که باعث افزودن پروستاگلاندین برای انقباض رحم می شود. اما فراموش نکنید که اگر خوردن ریشه مهک در زنان باردار به به طور مکرر انجام شود باعث زایمان زودرس می شود و می تواند که مشکلات خاص خود را داشته باشد.

  زیره سبز
  زیره سبز خواص زیادی دارد و می تواند که در درمان بسیاری از مشکلات گوارشی نقش موثری ایفا بکند.همچنین زیره سبز می تواند که نفخ معده را برطرف کرده و در این راه بسیار موفق ظاهر شود. اما در مورد القای طبیعی زایمان هم باید گفت که زیره سبز خواص زیادی دارد و به خوبی می تواند که در این راه نقش موثری داشته باشد. یک قاشق غذاخوری از زیره سبز را در آب جوش ریخته تا باعث شود که انقباض عضلانی تحریک شود.

  سالاد القا کننده زایمان
  این سالاد که طرز تهیه آن را نیز به شما خواهیم گفت در این زمینه بسیار موثر می باشد و می تواند که موفق ظاهر شود. همچنین این سالاد می تواند به عنوان دسر نیز استفاده شود چرا که خواص بسیار زیادی دارد. برای تهیه این سالاد شما به کاهو،روغن زیتون،کلم قرمز ،شاهی، سرکه بالزامیک و پنیر گورگونزولا  نیاز دارید.
  کاهو، کلم قرمز و شاهی را به میزان برابر شسته و خرد کنید. سبزی ها را درون یک ظرف بزرگ قرار دهید و به آن ها سرکه بالزامیک اضافه بکنید و در آخر روی آن ها پنیر گورگونزولا بریزید.

  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب این خوراکی ها برای القای طبیعی زایمان،مفید هستند
  تعداد کل بازدید ها: 4
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه