الکل طبی برای ناحیه حساس

 • زمان درج : 29 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> اطلاعات دارویی-->>>
 • بخش مربوطه : اطلاعات دارویی
 • الکل طبی برای ناحیه حساس
 • الکل پزشکی برای منطقه حساس: الکل پزشکی برای منطقه حساس یکی از رایج ترین انواع الکل پزشکی برای منطقه حساس است که به طور گسترده در محافل خوب استفاده می شود و در شیمی به عنوان یکی از ترکیبات آلی چند منظوره الکل پزشکی برای طبقه بندی می شود منطقه حساس ، همانطور که در مقاله توضیح خواهیم داد ، شاید معروف ترین و دانش ترین باشد.

  الکل طبی برای ناحیه حساس

  استفاده از الکل طبی برای منطقه حساس در میان اشخاص مشهور است که در ارواح یافت می شوند. منظور ما از ارواح ، انواع شراب ، آبجو و الکل طبی برای منطقه حساس است. شاید اخیراً استفاده از الکل دارویی برای ناحیه حساس در میان محافل مختلف گروههای مختلف گسترش یافته باشد.

  بیایید با انواع الکل شروع کنیم

  الکل مقدماتی: نوعی است که در آن اتم کربن مستقیماً به یک گروه هیدروکسیل متصل است.

  متانول: یک الکل ساده با سمیت بالا. همچنین دارای خاصیت انجماد و جوش است. متانول یکی از اجزای اصلی گاز طبیعی است و در پلاستیک ، رنگ ، لاک الکل و سوخت موتور استفاده می شود.

  اتانول: این نوع در نوشیدنی های الکلی یافت می شود و در تهیه عطرها ، مواد ضد عفونی کننده و رنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

  اتاندیول: با واکنش اتیلن با آب و اکسیژن تولید می شود و در صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.

  پروپانول: دو نوع به نام ایزوپروپانول وجود دارد ، نوع اول حاوی اتم های مشابه است و از نظر خصوصیات شیمیایی و فیزیکی متفاوت است ، در حالی که نوع دیگر ایزوپروپانول نام دارد و پروپانول یک گاز صنعتی ساخته شده از هیدروژن و مونوکسیدکربن با کاتالیزور رودیم است و تشکیل شده از . در تهیه مواد شیمیایی ، استون و شوینده های ساخته شده از آن استفاده می شود.

  تفاوت الکل طبی و صنعتی چیست؟ 

  تفاوت الکل طبی و صنعتی. با وجود اینکه به اتانول و متانول عنوان الکل اطلاق می شود، اما این دو تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر دارند، اگر بخواهیم به طور خلاصه تفاوت این دو را مشخص کنیم، باید گفت که از متانول برای ضدعفونی کردن استفاده نمی شود.

  الکل طبی که حاوی اتانول است، بی رنگ و با بوی تند بوده و مخصوص ضدعفونی و تزریقات است، اما الکل صنعتی که حاوی متانول است، نارنجی یا زرد است و مصارف صنعتی و شیمیایی دارد. متانول سمی بوده و می تواند منجر به کوری و آسیب های عصبی شود.

  اتانول چیست؟

  اتانول یک مایع بی رنگ و به شدت فرار است که بوی شدید و تندی دارد و با یک شعله ی آبی پررنگ می سوزد.

  اتانول ماده ی اولیه ی مشروبات الکلی تخمیری و تقطیری است و به این نوشیدنی ها خاصیت مست کنندگی می دهد. مصرف دوز زیادی از این ماده احساس ناخوشی، استفراغ یا مسمومیت با الکل را در پی خواهد داشت.

  استفاده های پزشکی از الکل

  مطالعات اخیر نشان داده است که خوشبو کننده های هوا و شمع های معطر ساخته شده با مواد شیمیایی هوا را در فضای داخلی آلوده می کنند و می توان عطرهایی را جایگزین کرد که می توانید آنها را با دو فنجان آب مخلوط کرده و نصف فنجان دارو دریافت کنید. الکل می توانید بهترین خوشبو کننده هوا را تهیه کنید و الکل دارویی (یا اسپیرتو) علاوه بر ضدعفونی و ضد عفونی کننده ، کاربردهای دیگری نیز دارد. ما برخی از آنها را به شما ارائه می دهیم.

  لاک ناخن را پاک می کند

  بسیاری از دختران می دانند که الکل طبی برای از بین بردن لاک ناخن استفاده می شود و ممکن است متداول ترین نوع پاک کننده لاک ناخن باشد ، اما ما نمی دانیم که چقدر روی سلامت ناخن تأثیر می گذارد ، بنابراین ما همیشه توصیه می کنیم از الکل پزشکی برای سالم ماندن استفاده کنید

  ساخت کف پاک کن چوبی

  برای کسانی که هزینه های زیادی برای تمیز کردن کف چوب صرف می کنند ، می توانید با آوردن 1/3 فنجان الکل طبی ، سپس 3 قطره مایع تمیز و شفاف و شفاف اضافه کنید. در آخر ، 10 قطره روغن لیمو به این مقدار اضافه کنید و اثر ضد عفونی کننده را روی کفهای چوبی مشاهده خواهید کرد.

  از شر بوی کفش خلاص شوید

  از آنجا که بوی کفش یک مشکل مکرر برای بسیاری از مردان و زنان است ، به ویژه کسانی که یک روز طولانی را در محل کار خود می گذرانند ، بو بواسطه باکتری های جمع شده در داخل کفش ایجاد می شود و با گذشت زمان باعث احساس شرمندگی از شخص می شود و با تمیز کردن کفش از داخل می توانید بوی کفش را از بین ببرید ، با الکل پزشکی احساس بهتری خواهید داشت و بوی آن برای همیشه از بین می رود.

  از شر ساس ها خلاص شوید

  یکی از اصلی ترین معضلاتی که در زندگی روزمره با آن روبرو هستیم ، مشکل ساس های تختخواب است ، به خصوص هنگامی که برای اقامت در برخی هتل های جدید یا مکان هایی که از نظر بهداشتی زیر سطح لازم هستند ، می رویم.

  اما توصیه می کنیم وقتی به چنین مکانهایی می روید که مقداری الکل دارویی در بطری یا مواردی از این قبیل وجود دارد ، می توانید بطری را روی بالش و روی تخت خود اسپری کنید و می توانید این روند را چندین بار تکرار کنید. برای خلاص شدن از شر حشرات آزار دهنده از الکل طبی استفاده کنید.

  حلقه های سیاه و زرد را از بین ببرید

  غالباً این مشکل در یقه های پیراهن دیده می شود ، در نتیجه تعریق گروهی از حلقه های سیاه یا زرد تشکیل می شود که باعث می شود مخاطب دید کافی نداشته باشد و با رنگ آمیزی یا پاک کردن الکل طبی می توان این حلقه را برطرف کرد. . آن را بشویید و پس از شستشو متوجه خواهید شد که برای همیشه از بین رفته است.

  توجه داشته باشید

  بعضی اوقات توصیه می شود که برخی افراد گردن خود را با مقداری الکل قبل از پوشیدن پیراهن تمیز کنند ، اما نه به طور منظم. از آنجا که برخی از افراد به این الکل حساس هستند و همچنین اگر به طور مداوم استفاده شود ، ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند.

  بوی غذا را از بین ببرید

  هنگامی که در آشپزخانه می ایستید ، اغلب نگران هستید که بوی نامطبوع غذا به دست و لباس شما بچسبد و بوی شرم آوری در شما ایجاد کند. یکی از رایج ترین این بوها بوی پیاز و سیر است ، بنابراین شما می تواند دستان خود را با کمی الکل پزشکی مالش دهد و تفاوت را خودتان متوجه خواهید شد ، زیرا بوی آن کاملاً از بین می رود ، علاوه بر این همچنین یک مخلوط الکل دارویی است. با استفاده از ژل آلوئه ورا و چند قطره روغن درخت چای از آن به عنوان ضدعفونی کننده دست استفاده می شود بنابراین شما یک ضدعفونی کننده طبیعی دست دارید.

  فواید دارویی الکل

  الکل اتیل محدود به نوشیدنی های الکلی نیست ، که نوعی دارو است ، اما اثر آن به بسیاری از مصارف پزشکی گسترش می یابد ، و بنابراین نام دیگری دارد ، که الکل طبی است. در اینجا می توان به بسیاری از کاربردهای شناخته شده و ناشناخته الکل پزشکی اشاره کرد و خواهید فهمید که الکل طبی فواید و مضرات زیادی دارد ، اما متأسفانه بسیاری از ما متوجه آن نیستیم.

  منبع : https://anieh.com/


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب الکل طبی برای ناحیه حساس
  تعداد کل بازدید ها: 284
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه