تاثیر شگفت انگیز دانلود و گوش دادن آهنگ بر سلامت

 • زمان درج : 15 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> روانشناسی-->>>
 • بخش مربوطه : روانشناسی
 • تاثیر شگفت انگیز دانلود و گوش دادن آهنگ بر سلامت
 • برای خیلی از افراد گوش دادن به آهنگ و دانلود آهنگ یه کار سرگرم کننده و تفریح محسوب می شود. و معمولا اغلب افراد تنها از روی تفریح و ایجاد فرح و شادی برای خود به سراغ دانلود آهنگ می روند. اما آیا گوش دادن به موسیقی بر سلامت انسان نیز اثر می گذارد؟ در ادامه همراه ما باشید تا با تاثیرات شگفت انگیز موسیقی بر سلامت انسان آشنا شویم.

  دانلود آهنگ و گوش دادن به موسیقی بر روحیات و جسم و روح انسان تاثیر گذار است! اگر شنیدن آهنگ های شاد، شاد و خوشحال مان می کند، اگر شنیدن یک آهنگ غمگین ما را غمگین و در بهت غم فرو می برد، پس دانلود و شنیدن بر موسیقی تاثیر مستقیم بر بروحیات و حالات روحی ما دارد.

  یک موسیقی خوب می توانید حالتان را خوب کنید، آرام تان کند، بدن را سرشار از انرژی کرده و حتی در لحظه گوش دادن به موسیقی می توانید میزان تسلط ذهنی شما را افزایش دهید.

  ۱. بهبود عملکرد انجام کارها با موسیقی

  طبق تحقیقات انجام شده پخش موسیقی در پس زمینه هنگام انجام کار تاثیر مستقیم بر عملکرد مغز می گذارد. به عنوان مثال گوش دادن به موسقی با ریتم تند هنگام انجام کار، سرعت انجام کار ها را بالا می برد و یا یک موسیقی با ریتم کند سرعت انجام کارها را کاهش داده و میزان تمرکز و دقت شما را بالا می برد.

  ۲. کاهش استرس

  ۳. کاهش اشتها

  ۴. تقویت حافظه

  5. کمک به مدیریت درد

  ۶. کمک به خواب بهتر

  ۷. افزایش انگیزه

  ۸. بهبود خلق و خو

  ۹. کاهش علائم افسردگی

  ۱۰. افزایش استقامت ورزشی

  یک موسیقی خوب می توانید تاثیرات بسیاری در موقعیت های مختلف بر شما گذارد. یک موسیقی خوب می تواند استرس شما را کاهش داده و حتی خلق و خوی شما را بهبود می بخشد.

  جهت دانلود و گوش دادن به موسیقی پیشنهاد ما به شما سایت ایران ام پی تری به نشانی www.irnmp3.ir است. در این وبسایت شما می توانید به آهنگ های بی شمار در سبک ها و ژانرهای مختلف دسترسی یافته و لحظاتی زیبا و دل انگیز برای خود خلق کنید.


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب تاثیر شگفت انگیز دانلود و گوش دادن آهنگ بر سلامت
  تعداد کل بازدید ها: 181
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه