عوام و حاشیه های پروتز سینه

 • زمان درج : 38 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> پوست و مو-->>>
 • بخش مربوطه : پوست و مو
 • عوام و حاشیه های پروتز سینه
 • عمل افزایش سایز سینه ها ، مراحل و خطرات
  افزایش سایز سینه ها از شایع ترین اعمال جراحی زیبایی به شمار می رود. این عمل در افرادی انجام می شود که سایز مربوط به سینه ها در آنها بسیار کوچک هستند.
  در خانم ها برجسته ماندن سینه ها می تواند یکی از علائم زیبایی اندام باشد. در بین خانم هایی که وجود دارند تعداد زیادی از آنها دوست دارند تا این عمل را انجام دهند. برخی از مواقع هم در خانم ها یک سینه کوچک تر از سینه دیگر است و به همین دلیل این اعمال جراحی می تواند بسیار کمک کننده و رضایت بخش باشد.  حتی می توانیم به دسته دیگری از خانم ها هم اشاره نماییم که پس از طی نمودن دوران بارداری سینه های آنها به دلیل فعال شدن غدد شیر بزرگ تر شده اند و حتی می تواند موجب تنگی نفس هم در آن ها بشود. در زنانی که در سنین پیری قرار دارند و سینه های آنها حالت افتاده دارد هم این عمل بسیار رواج دارد.       

  انواع اعمال جراحی افزایش سایز سینه ها
  برای آنکه سایز سینه ها بزرگ تر شوند معمولا از دو طریق می توان این کار را انجام داد. در مرحله ی اول می توانیم استفاده از پروتز را نیز مفید بدانیم و در حالت دوم هم استفاده نمودن از چربی می تواند اصلاح سینه های کوچک را انجام دهد. یکی دیگر از اعمال جراحی مربوط به سینه ها به روش برش آنها اشاره دارد. این روش برای برخی از افراد نیز کاربرد دارد که در حقیقت دوست دارند تا سینه های خود را نیز کوچک کنند.    

  انواع پروتزهای سینه
  پروتزهای سینه یا همان اعمال جراحی افزایش سایز سینه ها در حقیقت اعمالی هستند که نیازمند وارد کردن یک نوع ماده خارجی خواهند بود. لایه ای که برای این پروتز در حالت خارجی وجود دارد از جنس ضد حساسیت سیلیکون خواهد بود. سیلیکون همانند اعضای داخلی بدن بوده و در کنار آنها مشکل جدی را به وجود نمی آورد و حساسیت زیادی نخواهد داد. حتی این ماده را برای تولید نمودن موادی که بر روی پوست قرار دارند و می توانند حساسیت هایی در صورت نامرغوب بودن به وجود آورند نیز استفاده خواهند کرد.
  برخی ها اخبار متنوعی را که ناشی از تأثیر سیلیکون های داخل پروتزها می باشد به میان می آورند که البته هیچ کدام از آنها صحیح نخواهد بود و هیچ یک از آنها تاکنون پایه علمی نداشته است. در حقیقت می توان گفت که باید به صورت اساسی یک سری از تغییرات را در نظر بگیریم که شاید بدن ما با آن سازگاری داشته باشد و شاید هم نداشته باشد. بنابراین پروتز نمی تواند عامل بیماری شود و حتی بیماری های خطرناکی همانند سرطان را دنبال کند.
  خوشبختانه روز به روز در خصوص تولیداتی که وجود دارند به مرز بالاتری نایل می شویم ، مثلا در همین خصوص می توانیم بگوییم که برای تولید این پروتزها یکی از مهم ترین ویژگی هایی که وجود دارد مقاومت و استحکام خود آن است. اگر به هر دلیلی در زمان داخل شدن جداره های موجود حالتی از برش را داشته باشند ، هیچ اتفاقی نمی افتد زیرا جدایی ناپذیر هستند و هرگز به بیرون نشت نمی یابد که بخواهد در داخل بدن و عملکرد اجزای آن اختلال ایجاد کند.  حتی گاها برخی از متخصصان از همین ژل ها برای برطرف کردن انواع چروک ها نیز استفاده می نمایند.

  عوام و حاشیه های پروتز سینه


   افراد اطلاعاتی در خصوص عمل جراحی افزایش سایز سینه ها ندارند به همین دلیل دوست دارند تا در هر سنی این کار را انجام دهند. باید این نکته را همواره در ذهن خود داشته باشید که هر سنی نمی تواند برای این اعمال مناسب باشد ، بخصوص در رده های سنی که سینه ها هنوز در حالت رشد قرار دارند. به همین دلیل رده سنی بیان شده که می تواند بهترین نتایج را به دنبال داشته باشد ، هجده سالگی است. پس از این سن می توان چنین اعمالی را انجام داد و نتیجه مناسب آن را مشاهده نمود.  

  شیردهی و عمل جراحی افزایش سایز سینه ها
  در واقع برخی از افراد چنین اظهار دارند که برای بزرگ شدن سایز سینه های آنها ی مشکل وجود دارد و آن هم زمان شیردهی خواهد بود. در واقع این یک مشکل نیست ، شما می توانید این موضوع را در نظر بگیرید که برخی از موارد بوده اند که پس از انجام این عمل بچه دار شده اند و حتی شیردهید آسان تری داشته اند. پس تنها به این دلیل نباید عمل خود را به تعویق اندازید ، زیرا شاید پروسه ی بچه دار شدن شما کمی بیشتر طول بکشد. حتی یکی از مهم ترین مزایای آن متناسب نمودن سوراخ روی سینه برای شیردهی است.

   بررسی های تشخیصی و تداخل آن با پروتز سینه
  زمانی که از پروتز سینه ها استفاده می کنیم بستگی دارد که این پروتز در کجای سینه قرار گیرد. معمولا اگر این پروتز را در زیر عضلات سینه قرار دهیم در انجام تست های تشخیصی همانند ماموگرافی اختلالی ایجاد نخواهد شد اما اگر بر روی عضلات باشد این اختلال به خوبی دیده خواهد شد. زیرا مانع از تصویربرداری درست می شود. به همین دلیل برای این افراد ام آر آی توصیه می شود تا با دقت بالاتری و نهایت ریزبینی نیز صورت پذیرد.  

  زمان بهبود پیدا کردن برای عمل سینه
  عمل سینه اگر به درستی انجام شود و عوارضی را هم در طی نداشته باشد و قرد به خوبی از بدن خود مراقبت نماید می تواند در عرض یک تا دو هفته نیز بهبود یابد. پس از دو هفته که از این موضوع می گذرد فرد به آسانی می تواند به تمامی کارهای خود برسد و هر نوع فعالیتی را نیز انجام بدهد. اما این امکان هم وجود دارد که در برخی از افراد این زمان کمی متفاوت تر باشد. سعی کنید که از پروتز سینه از جنس سیلیکونی بهره ببرید زیرا در حال حاضر یکی از راحت ترین و طبیعی ترین جنس ها است که با دست زدن به آن حالت مصنوعی بودن آن به سراغ شما نمی آید.


   شاید شما یک سایزی را مدنظر خود داشته باشید اما در حقیقت آنچه که می تواند برای شما بهترین باشد را باید از جراح پلاستیک خود بخواهید . زیرا این جراحان در ابتدا از تمامی زوایا سینه شما را اندازه گیری کرده و بررسی می کنند. پس از آن یک شکلی را ترسیم می کنند تا اندازه طبیعی به دست آید. اگر شما خود اندازه ای بدهید احتمال غیرطبیعی جلوه دادن سینه های شما دور از انتظار نخواهد بود. اما در روشی که جراح اندازه می دهد تمامی جزئیات نیز بررسی خواهد شد و هیچ زاویه ی نامتعارفی وجود نخواهد داشت.

  ماندگاری پروتزهای سینه
  از نظر ماندگاری می توان گفت که تنها اعمال جراحی بینی هستند که در بین اعمال زیبایی ماندگاری دارند ، سایر روش ها که برای زیبایی به کار می روند همانند جوانسازی و حتی انجام عمل افزایش سایز سینه ها نیازمند پیگیری دوره ای هستند . زیرا پس از مدتی به دلیل خارجی بودن مواد با افت کیفیت و ضعیف شدن آن روبه رو خواهید بود ، البته این زمان می تواند در فاصله زمانی طولانی نیز اتفاق افتد اما در هر صورت غیرقابل اجتناب نیست. بنابراین بهتر است تا هر چند وقت یکبار به نزد همان پزشک متخصص بروید و اجازه دهید تا او با بررسی های خود اندازه ها را تخمین بزند و اگر نیاز به ترمیم وجود دارد این کار را برای شما انجام دهد.


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب عوام و حاشیه های پروتز سینه
  تعداد کل بازدید ها: 519
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه