آشنایی با مراحل انجام عمل جراحی لیفت صورت و گردن

 • زمان درج : 5 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> پوست و مو-->>>
 • بخش مربوطه : پوست و مو
 • آشنایی با مراحل انجام عمل جراحی لیفت صورت و گردن
 • شاید تاکنون از لیفت صورت و گردن واژه هایی را به گوش شنیده باشید ، برای آنکه از جزئیات مراحل این کار نیز اطلاعاتی به دست آورید با ما در این مطلب همراه شوید.
  لیفت کرن به معنای آن است که شما می توانید برای چندین سال خود را جوان تر کنید ، اما برای این کار باید چه هزینه ای را پرداخت کنید و چگونه صورت و گردن خود را از این وضعیت چروک فعلی بیرون آورید. آیا دردهای آن زیاد است؟ آیا نیازمند بستری در بیمارستان خواهد بود؟ آیا باید از بیهوشی برای این عمل استفاده شود؟ به تمامی این سؤالات در مطلبی که هم اکنون آن را مطالعه می کنید پاسخ خواهیم داد.


  به صورت خود در آینه نگاه کنید . سن شما حدود پنجاه است اما چین و چروک های بسیار زیادی بر روی صورت شما پدیدار شده که سن شما را بیست سال بالاتر نشان می دهد. عموما با پا نهادن به سنین بالا تغییراتی در وضعیت ظاهری و تغییراتی در سلامتی اعضای داخلی بدن ما رخ می دهد که می تواند بسیار دردناک باشد ، زیرا شما سن زیادی ندارید و باید سال ها این وضعیت را تحمل کنید. دست نگه دارید! دیگر تحمل معنا ندارد و شما می توانید با استفاده از اعمالی که توسط جراحان خبره و کاربلد انجام می شود زیبایی را دوباره به صورت خود بازگردانید.


  راه هایی که برای جوانسازی وجود دارند راه های بسیار زیادی خواهد بود اما در حقیقت شما نمی توانید بر اساس بودجه و شرایطی که دارید از همه ی آنها استفاده کنید. پس باید به فکر خود باشید و تنها آنهایی را که برای از بین بردن مشکل شما ضروری هستند را انتخاب کنید.  شما می توانید با لیفت صورت و گردن خود در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین درد و هزینه های بعدی زیبایی دوباره خود را باز گردانید و با بررسی های دوره ای توسط پزشک همیشه جوان بمانید.  
  بهترین روشی که می توانید با استفاده از آن در بین انواع روش هایی که وجود دارد زیبایی را باز گردانید و چروک ها را از بین ببرید لیفت خواهد بود. لیفت می تواند اجزای بی شماری داشته باشد و تنها یک مشکل را برطرف نمی کند. مثلا از بین علائمی که وجود دارد می توانیم به برطرف نمودن چروک ها و شل بودن زیرا گردن و افتادکی صورت ، تغییر در وضعیت شیارهایی که در اطراف چشم ها وجود دارد و همچنین خط لبخند ، شیارهایی که در اطراف بینی شما وجود دارد ، تغییر در وضعیت چربی های صورت ، غبغب ، افتادگی صورت پس از لاغر شدن و . . توسط لیفت صورت نیز قابل رفع خواهد بود.   


    لیفت صورت را باید نزد یک متخصص پوست انجام دهید زیرا افرادی که تجربه ای در این زمینه ندارند می توانند وضعیت صورت شما را بدتر از حالت فعلی کنند و عملا سبب شوند که شما به جای یک هزینه و عمل طبیعی ، چندین عمل را انجام دهید و در نهایت به آن نتیجه دلخواه خود هم نخواهید رسید. علاوه بر آن افسردگی های پس از اعمال جراحی مختلف برای بازگرداندن همان زیبایی اولیه به شما می تواند هزینه های بیشتری هم به دنبال داشته باشد و روح سالم خود را هم از دست بدهید. این چنین جراحی هایی با توجه به هزینه های کمتری که در ابتدا دارند شما را جذب می کنند غافل از آنکه هزینه اصلی در پس آن خواهد بود.

  آشنایی با مراحل انجام عمل جراحی لیفت صورت و گردن

   

  انواع جراحی لیفت کدام اند؟
  جراحی که برای لیفت نیز وجود دارد می تواند در دسته بندی های مختلفی وجود داشته باشد. مثلا یک سری از آنها مربوط به قسمت میانی صورت است که شامل چشم و خط لبخند است. جراجی تخصصی لیفت دیگر مربوط به لیفت ابروها است که سبب بالا کشیدن آنها خواهد شد . علاوه بر آن می توانیم به جراحی نمودن لیفت پلک هم اشاره نماییم. این جراحی می تواند سبب آن شود که پلک ها هم از حالت افتاده حالت و وضعیت بهتری داشته باشند.
  ابروهایی که معمولا به ابروهایی با وضعیت گریان یا افتاده معروف هستند در زمره ی ابروهایی قرار دارند که کاندید بسیار مناسبی برای جراحی لیفت می باشند . زیرا شما با هیچ نوع تغییر وضعیت آرایشی نمی توانید این ابروها را به شکل مناسبی باز گردانید و تنها راه حل استفاده نمودن از همین جراحی خواهد بود. پلک هایی هم که در وضعیت افتاده قرار دارند می توانند سبب خواب آلوده نشان دادن و خسته بودن همیشگی فرد شوند و در ظاهر او هم تأثیر منفی را برجای می گذارند بنابراین با این روش کنونی می توانیم تغییر مثبتی را در آن ایجاد نماییم.   

  تأثیر لیفت صورت به چه تغییری منجربه می شود؟
  برخی ها چنین تصور می کنند که با استفاده از چنین جراحی هایی می توانند چندین سال جوان شوند و دیگر این جوانی را از دست نخواهند داد. در حقیقت این تصوری که شما دارید کاملا اشتباه است. معمولا لیفت صورت می تواند مؤثر واقع شود اما به شرطی که شما با ورزش کردن با استفاده از رژیم های مناسبی که سبب آب رسانی پوست شما می شوند زیبایی را برای همیشه در صورت خود حفظ کنید ، در غیر این صورت چنین زیبایی پایدار نخواهد بود و زودگذر است و باید با استفاده از ترمیم های دوره ای آن را باز گردانید.
  پیرشدن پروسه ای است که بدون هماهنگی ادامه خواهد داشت بنابراین لیفت صورت نمی تواند مانع از این حالت طبیعی برای پوست شما شود. پس چنین تصوراتی را کنار بگذارید . می توانید به عنوان یک روش کمکی از آن بهره ببرید اما تأثیر فوق العاده یا معجزه آسای دیگری را به همراه ندارد.
  جراحی که برای لیفت صورت انجام می شود به عنوان یک عمل جراحی مهم تلقی می شود که قطعا به اندازه یک عمل زیبایی تأثیرگذار هزینه بالایی هم دارد اما نتیجه ی مؤثرتر و پایدار تری را برجای خواهد گذاشت. اینجراحی بر اساس شیوه ای که جراح می داند انجام خواهد شد و باید بی حسی نیزدر آن بکار رود. زیرا این تغییرات با درد همراه هستند و بدون بی حسی چنین کاری امکان پذیر نخواهد بود.

  مراحلی که باید پیش از لیفت صورت پشت سر بگذارید!
  نباید از انجام اعمال جراحی زیبایی ترسی داشته باشید ، زیرا در این صورت می تواند استرس را بالا برد و برای سلامتی شما نیز خطرناک خواهد بود. بنابراین بهتر است تا پیش از چنین اعمال جراحی با پزشک خود مشورت های لازم را داشته باشید و از نتیجه ی احتمالی این اعمال جراحی اطلاعات خوبی را کسب نمایید. اگر سؤالاتی ذهن شما را مشغول کرده ، این سؤالات را بپرسید ، زیرا پزشک مشاور شما موظف است تا به همه ی آنها پاسخ دهد و شما را از ابهام درآورد.  اگر بیماری خاصی دارید یا دارویی را مصرف می کنید که می تواند تأثیر بالایی را بر روی سلامتی بدن شما داشته باشد باید این موارد را با پزشک خود درمیان بگذارید.
  پیش از آنکه لیفت صورت برای شما انجام شود به دلیل آنکه یک عمل جراحی است و بی هوشی هم دارد باید یک سری تست های اولیه سلامت را پشت سربگذارید. پانزده روز پیش و پس از عمل نباید سیگار و قلیان را بکشید و همچنین از مصرف داروهایی که خونریزی ایجاد می کنند همانند آسپرین خودداری کنید .


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب آشنایی با مراحل انجام عمل جراحی لیفت صورت و گردن
  تعداد کل بازدید ها: 119
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه