آقایان و دردهایی که جدی هستند!

 • زمان درج : 41 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> ورزش و سلامت-->>>
 • بخش مربوطه : ورزش و سلامت
 • آقایان و دردهایی که جدی هستند!
 • برخی از دردها در آقایان وجود دارد که باید در واقع بسیار جدی گرفته شود زیرا می تواند در صورت بی توجهی فرد را با اختلال هایی همراه سازد.
  اگر آقا هستید بنابراین به توصیه هایی که می شود نیز به خوبی توجه کنید تا در نهایت بتوانید در سریع ترین زمان ممکن مشکل خود را نیز برطرف نمایید و از وخیم شدن وضعیت خود نیز دوری کنید. بسیاری از بیماری ها و علائمی که وجود دارند با یکدیگر در ارتباط خواهند بود بنابراین می توانیم بگوییم که اگر ما ذره ای تلاش کنیم در سریع ترین زمان ممکن راهی برای برطرف شده آنها خواهیم یافت. مثلا رابطه زیادی بین سرطان ها و همچنین تغییرات روحی وجود دارد.
  برخلاف تصور خانم ها ، آقایان هم به افسردگی دچار می شوند و از قضا افسردگی در آقایان با وضعیت بدتری همراه خواهد بود ، زیرا می تواند عوارضی چبران ناپذیر همانند خودکشی را به دنبال داشته باشد. یک مرد که بر اثر شرایط روحی که مشاهده می کند بتواند در زندگی خود کنار بیاید روزی دست به خودکشی خواهد زد زیرا فکرهای بیهوده و پشت سر هم می توان امان او را ببرد و در نتیجه مانع از آن شود که یک تصمیم درست و منطقی بگیرد.
  متأسفانه آقایان به دردها که اولین نشانه وجود یک مشکل در بدن است توجهی ندارند و اغلب سرسری از آن عبور می کنند. این در حالی است که هر نوع دردی در هر منطقه ای از بدن ما می تواند خبر از یک مشکل جدی تا غیرجدی بدهد. پس درد کشیدن و احساس کردن و همچنین توجه نمودن به آن با درمان های روتین می تواند به نفع ما باشد. چکاپ هایی که به صورت روتین انجام می شوند و هر شش ماه یکبار هستند می توانند از چنین اختلال هایی نیز پیشگیری نمایند.

  آقایان و دردهایی که جدی هستند!


  آقایان هم به سرطان پستان مبتلا خواهند شد. بنابراین می توان این نتیجه را گرفت که آقایان باید هر نوع علامت غیر طبیعی نظیر تغییر ناگهانی در رنگ پوست یا خال هایی که در آن وجود دارند ، همچنین تغییر در وضعیت سلامتی بدن مثل وجود توده هایی غیر طبیعی در پستان را جدی بگیرند. زیرا احتمال بروز سرطان پستان و همچنین سرطان پوست و در مرحله بعدی احتمال بروز سرطان معده در آقایان با توجه به شرایطی که دارند نیز بالا خواهد رفت.
  یکی از اعضایی که بسیار اهمیت دارد در آقایان بیضه های آنها است. بیضه ها می توانند در زمانی که تحت فشار هستند یا چیزی بر سر راه آنها قرار دارد درد وحشتناکی بگیرند . عموما می توانیم بگوییم که بیضه ها می توانند بر اثر یک ضربه مستقیم و بسیار محکم نیز دچار درد ناگهانی شوند. سرطان برای بیضه ها نیز رخ خواهد داد اما می توان رده سنی مربوط به آن را در حدود بیست تا سی و نه سالگی دانست. این رده سنی ریسک فاکتورهای ابتلا نیز وجود دارد. بیضه ها بر اثر اختلال می توانند بزرگ شوند ، حتی برجسته یا فرورفته باشند.
   یک فردی که سالم است مخصوصا آقایان که از عفونت های رایجی همانند عفونت ادراری به دور هستند نباید تب کنند. بنابراین می توانیم بگوییم که تب می تواند نشان دهنده یک وضعیت مهم و عفونتی در بدن شخص باشد. مثلا می توان گفت که زمان حمله ور شدن ویروس ها ، باکتری ها و . . .  به بدن ما تغییراتی در وضعیت مربوط به گلبول های سفید خون ما نیز اتفاق می افتد که نشان دهنده یک مبارزه بسیار مهم و طولانی خواهد بود. تب از اولین علائم است.  اما بهتر است که از آنتی بیوتیک درمانی جدا خودداری نمایید.
   کاهش وزن می تواند هم در آقایان و هم در خانم ها اتفاق افتد اما مهم تر از این کاهش وزن بهتر است به مقوله ی غیر منتظره بودن آن توجه کنیم. هر کاهش وزنی را در زمره ی بیماری گونه نمی گذاریم. در حقیقت ما می توانیم بگوییم که کاهش وزن اگر به صورت کاملا ناگهانی و بدون اینکه فرد رژیمی بگیرد نیز در او رخ دهد خطرآفرین خواهد بود. این موضوع می تواند از سوی یک پزشک متخصص تغذیه بیشتر مورد بررسی قرار گیرد.  
  آقایان در مقایسه با خانم ها عموما به بیشتر بیماری هایی که مربوط به سیستم ریوی می باشد نیز مبتلا خواهند شد. مثلا بیماری سل یا بیماری هایی نظیر تنگی نفس ، سرطان ریه و . . . همگی در آقایان بیشتر است. زیرا در آقایان به نسبت خانم ها مصرف نمودن سیگار بیشتر اتفاق می افتد. سیگار بیشتر نشان دهنده ی آن خواهد بود که ما نیکوتین بیشتر را همزمان به بدن خود راه می دهیم که در نهایت سبب بروز اختلال هایی در سلامتی ما خواهد بود. علاوه بر آن بهتر است تا مصرف تنباکویی که در قلیان وجود دارد را کمتر کنید تا در نهایت به مشکلی برنخورید. اگر آقاین سوزشی در زمان خروج ادرار دارند یا ادرار آنها قطره قطره خارج می شود باید حتما مور بررسی و معاینه قرار گیرند


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب آقایان و دردهایی که جدی هستند!
  تعداد کل بازدید ها: 442
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه