عادت های خوبی که در هنگام صبح با شکم خالی باید انجام داد

 • زمان درج : 2 هفته قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> ورزش و سلامت-->>>
 • بخش مربوطه : ورزش و سلامت
 • عادت های خوبی که در هنگام صبح با شکم خالی باید انجام داد
 • اگر به دنبال ایجاد کردن یک روز عالی و سرشار از انرژی می گردید بهتر است که در اوایل صبح و قبل از خورن صبحانه، کارهای خاصی انجام دهید. این کارهای خاص اگر به عادت تبدیل شون می توانند که سلامت فرد را تضمین کرده و روزهای او را پر از انرژی کنند. این فعالیت هایی که قصد داریم به شما معرفی بکنیم باعث می شوند که روحیه شما افزایش یافته و روز خوبی را برای خود بسازید. این فعالیت ها همچنین اگر به مدت طولانی انجام شوند تغییرات مثبتی در بدن شما ایجاد می کنند که باعث افزایش اعتماد به نفس شده و بدنی سالم برای شما به ارمغان می آورند. با ما همراه باشید.

  آب بنوشید
  یکی از بهترین کارهایی که بهتر است پس از بیدار شدن از خواب انجام دهیم نوشیدن آب است. شما می توانید با نوشیدن یک تا دو لیوان آب در اوایل صبح کلیه های خود را فعال کرده و بدنتان را آماده فعالیت بکنید. شما با این کار سموم باقی مانده در بدنتان را خارج می کنید و باعث می شوید که روده ها فعالیت بیشتری داشته باشند هر گاه که این اندام ها فعالیت خود را شروع می کنند به طور ناخودآگاه احساس خوبی به شما دست می دهد و خستگی به طور کامل از بدن شما خارج می شود. همچنین خوردن آب در اوایل صبح و با شکم خالی باعث بهبود کارکرد مغز می شود و به طور کلی روز شما را به طرز شگفت آوری پرانرژی می کند. هرگز از خوردن آب در اوایل صبح غافل نشوید و آن را به دوستان خود نیز توصیه بکنید.

  خوردن میوه های سالم
   برخی از افراد بر این عقیده هستند که خوردن میوه با معده خالی باعث ایجاد مشکلات گوارشی می شود در جواب این افراد باید گفت که کاملا در اشتباه هستند و خوردن میوه های سالم در اوایل صبح یک عادت کاملا سالم است که باعث افزایش انرژی می شود. میوه ها برای این که در بدن هضم شوند به انرژی بسیار پایینی نیاز دارند به همین دلیل هرگز مشکلی برای بدن ایجاد نمی کنند و به سادگی هضم می شوند. افرادی که به گاستریت مبتلا هستند می توانند صبح خود را با خوردن سیب یا گلابی آغاز کنند چرا که فیبر فراوانی دارند.

  عادت های خوبی که در هنگام صبح با شکم خالی باید انجام داد

  حرکات کششی انجام دهید
  حرکات آرام کششی یکی از بهترین فعالیت هایی هستند که بهتر است دراوایل صبح و پس از بیدار شدن از خواب انجام داد. این حرکات کششی مفاصل و عضلات را به خوبی تقویت کرده و در نهایت انرژی بسیار خوبی به فرد می دهند تا ادامه روز خود را به خوبی سپری کند. این حرکات باعث می شوند که فرد در طول روز دچار دردهای عضلانی نشود و در کارهای روزمره او خللی ایجاد نشود. در هنگام انجام دادن این حرکات یادتان باشد که از انجام دادن حرکت های سنگین خودداری کنید و سعی کنید حرکات آرام و سالمی انجام دهید تا به سلامت خود آسیبی وارد نکنید.

  تمرین یوگا
  انجام حرکت های یوگا از بهترین فعالیت هایی هستند که می توانید در اوایل صبح با شکم خالی انجام دهید. در اوایل صبح و پیش از آن که صبحانه بخورید بدن شما بسیار سبک و متمرکز است در این زمان بهترین موقع برای انجام دادن حرکت های یوگا است. اگر به ورزش یوگا علاقه ندارید یا اینکه با حرکت های آن آشنایی ندارید می توانید که به مدیتیشن رو بیاورید و ذهن خود را به خوبی آرام کنید. مدیتیشن هم یکی از بهترین فعالیت هایی است که می توانید در هنگام صبح و با شکم خالی انجام دهید.

  ورزش های قلبی عروقی
  ورزش های قلبی عروقی نقش بسیار مهمی در سلامت بدن شما ایفا می کنند و می توانند که به خوبی سلامت شما را تضمین کنند. پیاده روی و دویدن آرام از بهترین ورزش های قلبی عروقی هستند که می توانند در اول صبح و پیش از خورن صبحانه انجام شوند. دویدن با سرعت آرام به خوبی بدن شما را گرم می کند و چربی ها را به سادگی می سوزاند. یادتان باشد که این حرکات را با شدت بالایی انجام ندهید تا مبادا به توده عضلانی خود آسیب وارد کرده وسلامت خود را از بین ببرید. پس از انجام دادن این حرکت های ورزشی سعی کنید مقدار کافی پروتئین مصرف کنید.


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب عادت های خوبی که در هنگام صبح با شکم خالی باید انجام داد
  تعداد کل بازدید ها: 17
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه