دانلود کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ ویدا اسلامیه

 • زمان درج : 10 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ ویدا اسلامیه
 • آخدرین کتاب هری پاتر که به وسیله جی کی رولینگ نوشته شده بود همین هری پاتر و یادگاران مرگ که در این قسمت از کتاب مبارزه نیرو های سیاه (جادوگران و یاران ولدمرت ) با جادوگران سپید (هری پاتر و طرفداران دامبلردور ) در میگیره  و داستان به کشت و کشتار میکشه و خیلی از دوستان هری پاتر و خیلی از دشمنان او کشته میشن خیلی داستان زیبا و جالبی رو نویسنده برای شما آمده کرده و حتما از مطالعه این کتاب لذت خواهید برد

  همانطو که میدونید این کتاب چندین سال پیش منتشر شده و یکی از بهترین مترجمین این کتاب هم ویدا اسلامیه که من هم به خاطر اینکه میدونم شما عزیزان راحتر و علاقه بیشتری به کار وی دارید ورژن ترجمه شده ویدا اسلامیه رو برای شما قرار دادم .

  کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ

  داستان کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ

  پس از کشته شدن دامبلدور هری پاتر تنها میشه و در واقع خطر مرگ اون رو بیشتر تهدید میکنه اون و دوستانش تصمیم میگیرن تا بقیه جان پیچ ها رو خودشون پیدا کنند و از بین ببرن ولی خوب این کار بسیار سخت و البته خطر ناک هستش اولین مشکلی برای اون ها پیش میاد این هستش که اولین جان پیشچ رو دارن ولی توانایی نابود کردنش رو ندارن و باید شمشیر گریفیندور رو پیدا کنند تا بتونن اون رو از بین ببرن ولی مشکل بزرگتر این هستش که این جان پیچ بر روی اعصاب و روان آنها اختلال ایجاد میکنه و رون و هرمیون و هری پاتر با هم دیگه شروع میکنن به دعوا و در نهایت رون از بین اون ها میره و دوستاش رو تنها میزاره .

  از طرف دیگه لرد سیاه شروع کرده به افزایش قدرت خودش و ارتشش رو دوباره پابرجا میکنه تا دوباره بتتونه قدرت خودش رو به صورت کامل بدست بیاره . تنها ترس ولدمرت هری پاتر هستش در نهایت لرد سیاه برای بدست آوردن قدرتش و البته کشتن هری پاتر به مدرسه هاگواترز حمله میکنه و .....

  بخشی از کتاب کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ

   هری که در آن لحظه حواسش را بر نام روی درها متمرکز کرده بود از پیچی رد شد . د اواسط راهروی بعدی به فضای بازی رسید که در آن ده دوازده ساحره و جادوگر ردیف به ردیف پشت میز تحریر هایی نشسته بودند که چندان بی شباهت به میزهای مدرسه نبوده فقط بسیار صیقلی تر و براقتر و عاری از هر گونه نوشته و یادگاری بودند . هری لحظه ای درنگ کرد تا به تماشای آنها بپردازد  چرا که تاثیر آن صحنه بسیار مسحور کننده بود . آنها همه با هم چوبدستی هایشان را به شکل موج یا پیچ در پیچ به حرکت در می آوردند و کاغذ های رنگی 4گوشی همچون بادبادک های صورتی کوچکی از این سو به آن سو در پرواز بودند .

  تذکر : هر دو زبان کتاب برای دانلود قرار داده شده هم فارسی و هم انگلیسی

  تذکر 2 : جلد 1 و 2  کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ  هردو قرار داده شده

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ ویدا اسلامیه - به زبان فارسی - - لینک دانلود
  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ ویدا اسلامیه - به زبان اصلی - - لینک دانلود

  برچسب ها : هری پاتر جي كي رولينگ ویدا اسلامیه

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ ویدا اسلامیه
  تعداد کل بازدید ها: 1,194
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات
  محمد در 2019-07-31 00:29:32 گفته :

  دانلود کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ صورت نمیگیره لینک خرابه
  ____admin____
  با سلام لینک بررسی شد و مشکلی وجود نداشت

  مطالب مشابه