تکنولوژی

آشنایی با سیستم سایت ساز
نام : آشنایی با سیستم سایت ساز

بسته بندی

بسته بندی، علم هنر و فناوری محصور کردن یا محافظت از محصولات برای توزیع ، ذخیره سازی ، فروش و استفاده است. بسته بندی همچنین به روند طراحی ، ارزیابی و تولید بسته ها اشاره دارد. پک کردن را می توان به عنوان یک سیستم هماهنگ تهیه کالاها برای حمل و نقل ، انبارداری ، تدارکات ، فروش و استفاده نهایی توصیف کرد. پکیجینگ شامل: محافظت. نگهداری و حفظ کردن. حمل و نقل. اطلاع رسانی و فروش است. در بسیاری از کشورها به طور کامل در استفاده های دولتی ، تجاری ، سازمانی ، صنعتی و شخصی ادغام شده است.

بسته بندی

بسته بندی توانگران

جهت سفارش طراحی بسته بندی و چاپ می توانید با شماره 02122616160 یا شماره واتساپ 09121136350 شرکت توانگران تماس بگیرید.

انواع پکیجینگ محصولات

بسته بندی ممکن است از انواع مختلفی باشد. به عنوان مثال ، بسته حمل و نقل یا بسته توزیع می تواند کانتینر حمل و نقل باشد که برای حمل ، ذخیره و رسیدگی به محصول یا بسته های داخلی استفاده می شود. برخی بسته های مصرف کننده را بسته ای می دانند که به سمت مصرف کننده یا خانوار هدایت می شود.

پکیجینگ ممکن است در رابطه با نوع محصول بسته بندی شده توصیف شود: بسته بندی لاکچری. پک تجهیزات پزشکی. بسته بندی مواد شیمیایی فله. بسته بندی داروهای بدون نسخه. پک مواد غذایی خرده فروشی. پک مواد نظامی. بسته بندی دارویی و غیره.

بسته بندی صادراتی

آماده سازی کالا برای حمل و نقل بین المللی. میزان بسته‌ بندی صادراتی مورد نیاز تا حد زیادی به نوع محصول، نحوه حمل و نقل و امکانات در بندر یا فرودگاه حمل و نقل و مقصد بستگی دارد. محموله های که درست میشوند. توسط کشتی معمولاً به بسته‌بندی گسترده و محافظت در برابر رطوبت نیاز دارند. زیرا زمان حمل و نقل طولانی تر، قرار گرفتن در معرض محیط مرطوب و این واقعیت که معمولاً بیشتر از سایر روش های حمل و نقل جابجا می شوند و مجدداً جابجا می شوند.

بسته‌بندی صادراتی

بسته‌ بندی محصولات صادراتی

بسته‌ بندی جزء حیاتی موفقیت صادرات است. محصولات باید حفظ و محافظت شوند تا در شرایط عالی به مقصد برسند. بسته‌بندی همچنین نیاز به موقعیت، متمایز کردن و فروش محصول با استفاده از موادی دارد که با مقررات مطابقت دارد. توانگران بیش از 12 سال است که در زمینه چاپ و بسته‌بندی لاکچری تخصص، آموزش و خدمات مشاوره ای ارائه می کند. این شرکت دارای گسترده ترین پایگاه اطلاعاتی و دانش تخصصی برای کمک به نهادهای دولتی، موسسات و جامعه تجاری با تمام جنبه های مربوط به بسته‌بندی صادراتی است.

بسته بندی لاکچری

بسته بندی لاکچری در بسیاری از رستوران ها و فست فود های سطح شهر برای ارائه خدمات بیشتر به مشتریان و رضایت آن ها ، مواد غذایی را به صورت بیرون بر به دست مشتری می رسانند. بسیاری از مواد غذایی ممکن است در هنگام جا به جایی آسیب ببینند یا خنک شوند. بنابراین باید از متریالی برای نگهداری مواد غذایی استفاده کرد که علاوه بر بهداشت بالا از مقاومت بالایی نیز برخوردار باشد. بسته بندی محصولات بهترین راه برای جلوگیری از خنک شدن مواد غذایی و آسیب دیدن آن‌ها است. برای بسته بندی  مواد غذایی از متریال های مختلفی مانند کارتن بسته بندی بیرون بر استفاده می شود.

بسته بندی لاکچری

بسته بندی لوکس

انتخاب یک بسته بندی لاکچری یا بسته بندی لوکس مناسب برای مواد غذایی مانند پیتزا ، کباب ، مرکبات ، کافه ، ساندویچ و غیره ممکن است کمی سخت باشد. با این حال بسته بندی ها باید به گونه ای انتخاب شوند که علاوه بر طرح گرافیکی جذاب ، از استحکام بالایی برخوردار باشند تا از آسیب دیدن و سرد شدن مواد غذایی جلوگیری کنند. در این مقاله به بررسی بهترین بسته بندی لاکچری بیرون بر غذا می پردازیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

هارد باکس

هارد باکس یا جعبه سخت

هارد باکس یا جعبه سخت

جعبه هارد نوع دیگری از محصولاتی می باشد که در صنایع بسته بندی و جعبه سازی طراحی و تولید می شود. هارد باکس ها از شیک ترین و مقاوم ترین نوع بسته بندی ها قلمداد می شود که با طراحی بسته بندی مناسب دارای جلوه زیبا و منحصر به فردی است.

این نوع بسته بندی در صنایع تجاری و غذایی محبوبیت فراوانی دارند. موسسه چاپ و بسته بندی توانگران با استفاده از بروزترین تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته جهت چاپ هارد باکس ها با مغزی چوبی و مقوایی و در تیرازهای گوناگون در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

بسته بندی کالا

بسته بندی کالا یا پکیجینگ یکی از روش هایی است که علاوه بر ایجاد لایه محافظتی در اطراف کالا ، می تواند در جذب مشتری و بازاریابی نیز موثر باشد. به همین دلیل لازم است که در هنگام انجام آن نکاتی را رعایت کرد. به علاوه در سطح جهان نیز برای اطمینان از درست انجام شدن این کار یک سری از استانداردها به عنوان استاندارد بسته بندی کالا و استاندارد پکیجینگ تعریف شده اند.

بسته بندی جعبه

تمامی کارفرمایان فعال در این حوزه موظف هستند که چنین استانداردهایی را رعایت کرده و نکات آن را در هنگام بسته بندی یا پکیجینگ به کار گیرند. در غیر این صورت مشمول پرداخت جریمه خواهند بود. حتی در مواردی ممکن است رعایت نکردن این نکات منجر به خارج شدن محصول از بازار شود. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تمامی استاندارهای جهانی بسته بندی کالا و پکیجینگ را با هم بررسی کنیم.

بسته بندی زعفران

بسته بندی زعفران

 

اهمیت بسته بندی زعفران

یک محصول وقتی تولید و برای فروش آماده می شود نیازمند بسته بندی است. کسانی که در حوزه بازاریابی کار می کنند به خوبی می دانند که برای شناخته شدن محصول باید آن را بسته بندی کرد. در حوزه صادرات ، معمولا کالاهایی در صف اول فروش اند و مشتری حاضر به خریدن آن است که بسته بندی مناسبی داشته باشد.

بسته بندی باعث می شود که محصولات بدون آسیب به دست مشتریان برسد. و همچنین باعث افزایش درآمد ملی یک کشور می شود. برای آنکه یک محصول بسته بندی مناسب داشته باشد. و در بازار فروش جهانی بتواند رقابت کند. باید به طراحی و رنگ بندی آن توجه ویژه داشته باشید. به طور کلی چند نکته مهم در بسته بندی های صادراتی وجود دارد که باید آنها را رعایت کرد:

  • اطمینان در استاندارد و اصل بودن محصولات که باید از قبل حتما بررسی شود.
  • نباید به دور از قوانین و مقررات کشورها باشد و تخلفی صورت پذیرد. به عنوان مثال هیچ شرکتی مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، مشروبات الکلی را وارد ایران نمی کند چون طبق قانون خرید و فروش و مصرف آن جرم محسوب می شود.
  • از روش ها و راهکارهایی برای جلب توجه مشتری و وسوسه کردن آنها در بازار جهانی برای خرید محصول استفاده شود.
  • زیباترین و مناسب ترین نوع بسته بندی برای پاسخگویی به نیاز مشتری به کار رود.
  • حفظ ویژگی های اصلی کالا و محصول در صنعت بسته بندی حرف اول را می زند. باید ویژگی های آن نظیر طعم و رنگ ثابت بماند و دچار تغییر نشود.

بسته بندی محصولات

بسته بندی محصولات

بسته بندی محصولات

در خرده فروشی و تجارت الکترونیکی ، بسته بندی محصول شما کمک زیادی به آن می کند.
بسته بندی محصولات همان نقش را در نام تجاری شما بازی می کند. حتی اگر محصولات رولکس نمی فروشید. این به محصول شما ارزش می بخشد ، یک تجربه نام تجاری ثابت ایجاد می کند ، وفاداری مشتری را افزایش می دهد و به راحتی برند شما را بهتر نشان می دهد.

جهت سفارش طراحی بسته بندی و چاپ می توانید با شماره 02122616160 یا شماره واتساپ 09121136350 شرکت توانگران تماس بگیرید.

زمان انتشتر : 28 ماه قبل
ویرایستار : یاشار ایوبی
آشنایی با سیستم سایت ساز
آموزش دانلود از اپلیکیشن لایکی (Likee)
نام : آموزش دانلود از اپلیکیشن لایکی (Likee)

 

 

لایکی اپلیکیشنی مشابه به تیک تاک بوده که کاربران میتوانند در آن ویدئو های کوتاه منتشر کرده .میتوانند با پخش موزیک ها ، به همخوانی با ویدئو بپردازند یا خلاقیت های خود را به صورت ویدئو کوتاه به اشتراک بگذارند.

میلیون ها بلاگر که در تیک تاک فعالیت دارند ، ویدئو های خود را همزمان در لایکی نیز به اشتراک میگذارند.با لایکی میتوانید با دوستان خود نیز به گفتگو بپردازید.جدا از برنامه رقیب خود یعنی tiktok ، در لایکی میتوانید پخش زنده بگذارید و با مخاطبین خود به گفتگو بپردازید.

این روز های ویدئو های لایکی در استوری های اینستاگرام نیز بسیار به اشتراک گذاشته میشود.برخی از پیج ها برای افزایش مخاطبین خود ، ویدئو های لایکی را دانلود کرده و در استوری های خود به اشتراک میگذارند.اما چگونه میتوان از لایکی ویدئو هارا دانلود کرد؟با کمک دانلودر تیک تاک که توسط وبسایت شیراز سوشال به صورت رایگان منتشر شده است میتوانید به راحتی ویدئو های likee را دانلود کنید.

دانلود از لایکی بسیار آسان بوده و تنها با 3 حرکت میتوانید ویدئو های likee را دانلود کنید.

1-کپی لینک ویدئو

2-قرار دادن لینک ویدئو در ابزار دانلودر لایکی

3-انتخاب گزینه دانلود و انتخاب کیفیت دانلود

به همین راحتی فیلم های لایکی قابل دانلود است.

نحوه کپی لینک ویدئوهای لایکی:

برای یافتن لینک های ویدئو ها ، به ویدئو مورد نظر مراجعه کنید و در گوشه ویدئو گزینه فلش (گزینه share ) و در آخر گزینه Copy Link را انتخاب کنید تا لینک ویدئو کپی شود.

 

حال لینک کپی شده است و برای دانلود به ابزار دانلودر لایکی در وبسایت شیراز سوشال مراجعه نمایید.

لینک کپی را در کادر دانلودر قرار دهید و گزینه دانلود را انتخاب کنید:

 

حال پس از چند ثانیه لینک دانلود برای شما آماده میشود و میتوانید گزینه دانلود را انتخاب کنید تا دانلود آغاز شود و ویدئو در گالری یا سیستم شما ذخیره شود:

 

زمان انتشتر : 28 ماه قبل
ویرایستار : یاشار ایوبی
آموزش دانلود از اپلیکیشن لایکی (Likee)
درامدزایی از طریق سایت آکاکلیک akaclick.com
نام : درامدزایی از طریق سایت آکاکلیک akaclick.com

درامدزایی از طریق سایت آکاکلیک

....
زمان انتشتر : 34 ماه قبل
ویرایستار : یاشار ایوبی
درامدزایی از طریق سایت آکاکلیک akaclick.com
درام فیلتر چیست؟
نام : درام فیلتر چیست؟

تصفیه آب استخرهای پرورش ماهی یکی از بزرگ ترین چالش ها، در صنعت پرورش ماهی است.

....
زمان انتشتر : 38 ماه قبل
ویرایستار : یاشار ایوبی
درام فیلتر چیست؟
روند خرید فالوور اینستاگرام برندها و مشاهیر در 2021 + آموزش
نام : روند خرید فالوور اینستاگرام برندها و مشاهیر در 2021 + آموزش

دیگر بر هیچ شخصی پنهان نیست که در فعالیت در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، می تواند یک برند را از ورشکستگی به چند میلیون دلار درآمد برساند و یک شخص را از بیکار با وضع مالی ضعیف تبدیل به یک شخص مشهور، پولدار و مفید کند.

حالا یک سؤالی که حتی برندها و افراد فعال این حوزه هم می پرسند، این است:

امروز، روند افزایش مخاطب یک پیج اینستاگرام چگونه است؟

این سیستم ها و شبکه ها هر لحظه در حال بروزرسانی هستند، یک روز فالوور عددی پیج رو بلاک می کند و روز دیگر فالوور پیج ها با سیستم های فروش آنلاین خدمات اینستاگرام در حال افزایش هستند و هیچ مشکلی نیز پیش نخواهد آمد، چه بسا با سرویس های جدید این برندها هر روز فالوورهای واقعی نیز دریافت می کنند.

خرید فالوور اینستاگرام: درست یا غلط؟

خرید فالوور برای پیج اینستاگرام شما می تواند بد یا خوب باشد به هر 2 شکل! بطور مثال الان سایت هایی هستند که در حال فروش فالوور های نرم افزاری با کیفیت بسیار بالا می باشند که این کاربران از نرم افزارهای جذب فالوور این برندها بوجود می آید، پس یعنی از ربات ها و لیست های کمبو استفاده ای نمی شود، پس ریسکی پیج شما را تهدید نخواهد کرد. اما بعضی برندها با قیمت های به شدت پایین از کمبو و بولک لیست حساب های کاربری اینستاگرام استفاده کرده و سبب پریدن و از بین رفتن پیج های خریدار می شوند.

پس در نتیجه انتخاب سایت درست و مجموعه درست بالاترین اهمیت را دارد، از سایت های قدیمی و رده اول ایران در زمینه اینستاگرام مارکتینگ استفاده کنید، ظاهر و پنل سایت ها را بررسی کنید مطمئناً تفاوت مشخص است، بطور مثال مجموعه ایرانی گرام را در زیر برای شما قرار داده ایم که می توانید کیفیت طراحی، سرویس ها، پنل اختصاصی کاربران و جذابیت آن را خیلی راحت مشاهده کنید:

https://iranigram.com

خرید لایک - خرید بازدید ویدیو - خرید کامنت و ... ضرری دارد؟

خیر، تعداد لایک، بازدید ویدیو، بازدید استوری، کامنت و یا ... در اینستاگرام سبب بروز مشکلی برای پیج شما نمی شود. سطح کیفی این خدمات به پریدن آن ها و ریزش آن ها + کیفیت پروفایل کاربران برمیگردد. پس خرید لایک اینستاگرام مشکلی برای شما به همراه نخواهد داشت.

بازدید ویدیو فیک بخرید، رشد کنید!!

تیتر عجیبی است اما تا به امروز هر سیستمی که فروشند سرویس های خدماتی اینستاگرام بوده از رشد پیج با خرید بازدید ویدیو اینستاگرام چیزی نگفته است، اما در حال حاضر در سایت ایرانی گرام بازدید ویدیو برخی سرویس ها شامل ایمپرشن و ریچ می باشند که یعنی علاوه بر پایین نرفتن پست شما بلکه سبب می شوند چه در پروفایلتان و چه در اکسپلور بیشتر دیده شوید! جدا از این مسئله که اون عدد بازدید بیشتر در پایین پست در چشم مردم سبب افزایش لایک و اشتراک گذاری پست نیز می شود.

فالوور:

اینستاگرام در رأس هرم اهمیت شبکه های اجتماعی یک مارکت عالی جهت تبلیغات می باشد که مهمترین فاکتور موجود در این شبکه چیزی نیست بجز فالوور اینستاگرام.با خرید فالوور اینستاگرام فوری با بهترین کیفیت و شامل درصدی فالوور واقعی اینستاگرام در سرویس های ویژه و الماسی ما می توانید بصورت چشمگیری فالوور پیج اینستاگرامی خود را افزایش دهید و از رقبا خود در این مارکت در سطح بالاتری قرار بگیرید. توجه داشته باشید که چیزی بنام خرید فالوور اینستاگرام واقعی و فعال ایرانی و خرید فالوور هدفمند وجود نداشته و صرفاً فالوورهای فیک یا نرم افزاری قابل فروش می باشند لذا تنها روش افزایش فالوور واقعی چیزی بجز تبلیغات مستقیم نیست! اما در ایرانی گرام به مسائل و دلایل مهمی که خرید فالوور می تواند به روند ارتقا پیج شما کمک کند نیز می پردازیم.

لایک:

دیگر بر هیچکس پنهان نیست ارزش بازاریابی شبکه های اجتماعی و در صدر آن ها اینستاگرام که بیشترین مخاطب فارسی زبان را دارد و میلیون ها پست در آن لایک میگیرند روزانه. مطمئناً داشتن صفحه باکیفیت و مطالب با لایک اینستاگرام بالا برای شما اعتبار و فروش بیشتر یا حداقل جذب بیشتر به همراه خواهد داشت، بدیهی است که هر شخصی یک پیج محبوب را به پیج های در سطح پایین تر ترجیح داده و خرید لایک اینستاگرام می تواند تغییرات مهمی در روند کار شما ایجاد کند پس همراه ایرانی گرام باشید.

بازدید:

بزرگترین تجارت در شبکه اجتماعی اینستاگرام بر پایه بازدید ویدیوها، بازدید پست های اینستاگرام یا بازدید igtv ها می باشد، حتی بازدید استوری نیز در رده بندی تبلیغات تأثیر بسیار بالاتری نسبت به لایک های یک پیج دارد. بزرگترین واینرهای اینستاگرام و فعالان این حوزه پیج خود را با افزایش بازدید ویدیوها ارتقا می دهند و اکسپلور هم پر از ویدیوهای وایرال شده می باشد که صرفاً بر پایه تعداد بازدید و ریچ به آنجا رسیده اند. داشتن بازدید بیشتر و خرید بازدید اینستاگرام مطمئناً در ارتقا پیج شما و اعتبار آن به شما کمک خواهد کرد.

زمان انتشتر : 39 ماه قبل
ویرایستار : یاشار ایوبی
روند خرید فالوور اینستاگرام برندها و مشاهیر در 2021 + آموزش
تعریف سئو چیست و چرا سئو سایت حیاتی است؟
نام : تعریف سئو چیست و چرا سئو سایت حیاتی است؟

چرا سئو سایت حیاتی است

....
زمان انتشتر : 42 ماه قبل
ویرایستار : یاشار ایوبی
تعریف سئو چیست و چرا سئو سایت حیاتی است؟
فالوور ارزان را از کجا تهیه کنیم؟ | اینستا ویز
نام : فالوور ارزان را از کجا تهیه کنیم؟ | اینستا ویز

فالوور ارزان

....
زمان انتشتر : 42 ماه قبل
ویرایستار : یاشار ایوبی
فالوور ارزان را از کجا تهیه کنیم؟ | اینستا ویز
آشنایی با سایت کوین مارکت کپ Coin Market Cap
نام : آشنایی با سایت کوین مارکت کپ Coin Market Cap

اگر وارد بازار ارز های دیجیتال شده باشید حتما نام بازار ها و سایت های بزرگی همانند بایننس وکوین مارکت کپ  و تعداد زیادی دیگر از این نوع سایت ها به گوشتون خورده و براتون سوال که این ها چی هستند و برای همین امروز قصد داریم به یکی از اون سایت ها به نام کوین مارکت کپ Coin Market Cap که به صورت مخفف CMC گفته میشود بپردازیم و ببینیم این نام پر اورازه عرصه ارز های دیجیتال چیست و چه میکند

....
زمان انتشتر : 56 ماه قبل
ویرایستار : ایثار ایوبی
آشنایی با سایت کوین مارکت کپ Coin Market Cap
باینری آپشن چیست و چه ابعادی دارد
نام : باینری آپشن چیست و چه ابعادی دارد

اگر شما هم کم و بیش در بخش  ارز دیجیتال فعال باید و شروع به کار در این زمینه کاری کرده باشید حتما عنوان باینری آپشن رو شنیده اید. علاوه بر بازار ارز دیجیتال در فارکس و بورس و.... سایر بازارها که شبیه ارز دیجیتال هستند نیز عنوان باینری آپشن مطرح است و در ان ها نیز با این مفهوم سر و کارخواهید داشت و پس بد نیست با معنای آن آشنا شوید

....
زمان انتشتر : 56 ماه قبل
ویرایستار : ایثار ایوبی
باینری آپشن چیست و چه ابعادی دارد
آموزش و ببرسی سایت تبلیغاتی ojoo
نام : آموزش و ببرسی سایت تبلیغاتی ojoo

امروز قصد دارم یک سایت درآمد قطره ای دیگه رو بهتون معرفی کنم و اون رو بررسی کنیم. یک سایت آلمانی که اگر نگاهی مختصر به اون انداخته باشید متوجه میشید در گروه سایت های نمایش دهنده آگهی قرار داره که برای کسب در آمد خود سایت و کاربر اقدام به نمایش آگهی میکنه

....
زمان انتشتر : 56 ماه قبل
ویرایستار : ایثار ایوبی
آموزش و ببرسی سایت تبلیغاتی ojoo
روش های به دست آوردن لایت کوین رایگان
نام : روش های به دست آوردن لایت کوین رایگان

لایت کوین یکی از مهمترین ارزهای دیجیتال است که در حال حاظر در جایگاه 5ام ارزشی ارزهای دیجیتال قراردارد و با توجه به ارزش آن و توجه روز افرزون کاربران به این ارز و اقبال روز افزون کاربران به آن هر روز توجه بیشتری رو به خودش جلب میکنه

....
زمان انتشتر : 57 ماه قبل
ویرایستار : ایثار ایوبی
روش های به دست آوردن لایت کوین رایگان
آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای گوگل Google Authenticator
نام : آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای گوگل Google Authenticator

سلام خدمت شما دوستان و همراهان قسمت دیجیتال ما امروز آموزش تایید دو مرحله ای گوگل رو براتون داریم اگر شما با دنیای کامپیوتر آشنایی داشته باشید در استفاده از نرم‌افزارهای جدید حتما با تایید دو مرحله گوگل آشنا شده اید Google Authenticator یا همان تایید دو مرحله ای که گوگل اپلیکیشن فوق العاده کاربردی است  برای حفظ امنیت کاربران هرروزه موارد استفاده بیشتری دارد

....
زمان انتشتر : 58 ماه قبل
ویرایستار : ایثار ایوبی
آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای گوگل Google Authenticator
آموزش سایت فاست هاب Faucethob
نام : آموزش سایت فاست هاب Faucethob

به تمامی عزیزانی که در حوزه بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر در حال فعالیت هستند سلام عرض میکنم  وامروز برای شما یک معرفی سریع و کاربردی از سایت Faucethob که به فارسی میشه فاست هاب رو خواهیم داشت باید بگم این سایت خیلی خیلی معروف هستش و یکی از معروفترین سایت های جهان به حساب میادش و تمامی کسانی که در سایت های کلیکی کار میکنند باید یک حساب Faucethob داشته باشند

....
زمان انتشتر : 58 ماه قبل
ویرایستار : یاشار ایوبی
آموزش سایت فاست هاب Faucethob
آموزش ساخت کیف پول کوینومی Coinomi
نام : آموزش ساخت کیف پول کوینومی Coinomi

بعد از معرفی کیف پول کاملا خوب و امن بلاک چین امروز معرفی کیف پول خوب دیگری رو براتون داریم و سعی داریم کیف پول پرکاربرد کوینومی Coinomi رو براتون معرفی کنین و امیدواریم بتونین از این مجموعه اموزش ها در گرد آوری ازهای دیجیتال خودتون موفق باشین

....
زمان انتشتر : 59 ماه قبل
ویرایستار : ایثار ایوبی
آموزش ساخت کیف پول کوینومی Coinomi

صفحات سایت