دانلود کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده

 • زمان درج : 66 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده
 • همانطور که میدونید سری کتاب های هری پاتر 7 کتاب بود و پس از معروف شدن و بعد از سال ها جی کی رولینگ دوباره کتابی رو مینویسه با نام هری پاتر و فرزند نفرین شده متاسفانه خود من تا امروز از منتشر شدن این کتاب اطلاع نداشتم (چون من همه کتاب های هری پاتر و خوندم و اصلا نمیدونستم این کتاب هم منتشر شده ) ولی تا متوجه شدم سریع این کتاب رو پیدا کردم و در سایت یاثار برای شما دوستان خوبم برای دانلود قرار دادم .

  این کتاب شامل یک فایل پی دی اف که تعداد صفحه های اون 390 تاست و به وسیله دسته ای از مترجمین و همکاری چند نفره ترجمه شده است من نظرات افرادی که این کتاب رو مطالعه کردن و خوندم و متوجه شدم که این کتاب هم مثل کتاب های قبلی خیلی جالب و جادوگری های فراوان داره و باز هم برای علاقه مندان به هری پاتر خیلی خوب بوده است پس در صورتی که شما هم این کتاب رو مطالعه کردید نظرتون رو برای ما در سایت قرار بدید .

  کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده

  داستان کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده

  همانطوری که یادتون میاد در کتاب هفتم ولدومورت کشته میشه و در آخر آخرش هری پاتر با هرمیون ازدواج میکنه و صاحب فرزندهم شد . این بار داستان به گونه ای پیش میره که هری پاتر در وزارت سحر و جادو در حال خدمت است و پسر وی به نام آلبوس (نام وی از اسم کوچیک دامبلدور انتخاب شده ) درگیر مشکلاتی میشه و در واقع بار سنگین خانواده بر دوش وی افتداه .

  بخشی از کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده

  اسکورپیوس:
  یه زمانبرگردان مسروقه وجود داشت. من یه زمانبرگردان رو دزدیدم. به همراه آلبوس. ما سعی کردیم جلوی کشته شدن سدریک دیگوری رو بگیریم. سعی کردیم جلوی برنده شدنش در مسابقهی سه جادوگر رو بگیریم. ولی با این کار، باعث شدیم اون تبدیل به شخص کاملاً متفاوتی بشه.
  اسنیپ:
  در اون مسابقهی سه جادوگر، هری پاتر برنده شد.
  اسکورپیوس:
  قرار نبود تنهایی برنده بشه. قرار بود سدریک هم همراهش برنده بشه. ولی ما با تحقیر کردنش باعث شدیم از دور مسابقه خارج بشه. و در نتیجهی این حقارت، اون یه مرگخوار شد. نمیفهمم اون در نبرد هاگوارتز چیکار کرده... کسی رو کشته یا... ولی اون یه کاری کرده و همه چیز رو عوض کرده.
  اسنیپ:
  سدریک دیگوری فقط یه جادوگر رو کشت و اونم جادوگر مهمی نبود... نویل لانگباتم.
  اسکورپیوس:
  ای وای، البته، همین خودشه! لانگباتم قرار بود نگینی، مار ولدمورت رو بکشه. اول باید نگینی میمرد تا کشتن ولدمورت ممکن میشد. همینه! حلش کردی! ما سدریک رو داغون کردیم، اونم نویل رو کشت و ولدمورت در نبرد پیروز شد. فهمیدی چی شد؟ میدونی چی میگم؟
  اسنیپ:
  میدونم که این یه بازیه که از یه مالفوی برمیاد. تا پدرت رو خبر نکردم و توی دردسر بزرگی ننداختمت، برو بیرون. اسکورپیوس لحظهای فکر میکند و سپس آخرین تلاش مذبوحانهاش را انجام میدهد.

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده - به زبان فارسی - - لینک دانلود

  برچسب ها : هری پاتر جي كي رولينگ ویدا اسلامیه هری پاتر,جي كي رولينگ

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده
  تعداد کل بازدید ها: 10,286
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات
  hadis در 2020-11-22 21:40:44 گفته :

  عالی

  تینا در 2022-08-06 11:18:29 گفته :

  عالی

  مطالب مشابه