دانلود کتاب ظهور ژاپن مدرن

 • زمان درج : 12 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب ظهور ژاپن مدرن
 •  با توجه به درخواست هایی که بعضی از شما علاقه مندان به کتاب داشتید کتاب ظهور ژاپن مدرن نوشته  ویلیام جی. بیزلی رو برای شما آماده کردیم این کتاب درباره تمدن قدرت مند ژاپن هستش و در واقع شکل گیری و دوران قدیم ژاپن و سال های 1904 را بررسی میکنه در کل امید شخصی خودم هستش که شاید ما هم بتونیم یک روز مثل ژاپن بتونیم در کمتر از 100 سال جزو قدرت های جهان بشیم که میگم این فقط جزو آرزو های من هستش

  بخشی از کتاب ظهور ژاپن مدرن

  به دلیل اینکه امیر نشینان نقش عمده ای در اغتشاشات سیاسی داشتندو فصل های نخستین کتاب به آنها خواهد پرداخت آشنایی با تعدادی از آنها مفید است فقط یک فودای بود که بیش از 200 هزار کوکو زمین داشت . وی لی اهل هیکونه بود که زمین هایش تا نزدیکی های کیوتو امتداد داشت . از میان وابستگاتن خاندان توکوگاوا زمین های میتو تقریبا به همان اندازه هیکونه بود در حالی که خاندان های واکاما و ناگویا هر یک بیشتر از نیم میلیون کوکو زمین داشت . 

  سامورایی ها در شهر ها و روستاهایی که در این قلمرو ها واقع بود همواره حق آب و گل داشتند . در آغاز آنها اغلب کشاورز - رزمندگان بودند که در زمان صلح زمین شخم میزدند و در هنگام جنگ به دنبال ارباب روان بودند و می جنگیدند . اما با افزایش دامنه و پیچیدگی جنگ ها در سده های پانزدهم و شانزدم جنگیدن به امری تخصصی تبدیل شد و از این رو عملکرد سامورایی و کشاورزی از هم جدا شد . سرانجام د سال 1588 رسمین یافت . حمل سلاح برای کشاورزان غدغن شد و سامورایی ها به جایی شبیه پادگان منتقل شدند . آنها در قلعه ای کاملا محافظت شده زندگی میکردند که از آمجا بر روستاهای پیرامونی حکومت مشد . این قلمرو بزرگ معمولا جمع و جور بود و در درون مرز های آن ارباب هیچ تعرضی را به سربازان و زمین هایش چه از سوی زیارتگاه ها و معابد یک زمان قدرتمند و چه از جانب پیروان خود بر نمیتابید .

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب ظهور ژاپن مدرن - تنها 30 صفحه از کتاب میباشد به دلیل حق چاپی که کتاب دارد - - لینک دانلود

  برچسب ها : دانلود کتاب ظهور ژاپن مدرن کتاب ظهور ژاپن مدرن ظهور ژاپن مدرن

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب ظهور ژاپن مدرن
  تعداد کل بازدید ها: 483
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه