دانلود کتاب شفای زندگی pdf و mp3

 • زمان درج : 52 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب شفای زندگی pdf و mp3
 • یک کتاب بسیار مفید و انگیزشی معروف را برای شما آماده کردم فرمت هایی که برای شما عزیزان آماده شده به صورت فایل پی دی اف میباشد که اون رو میتوانید در کامپیوتر و یا موبایل خودتون مطالعه کنید و یک فایل زیپ شده دیگر هم قرار داده شده که در داخل اون فایل صوتی این کتاب شفای زندگی در داخل اون میباشد باید این رو بگم که فایل صوتی به صورت mp3 قرا داده شده و قبل از گوش دادن به اون باید ابتدا فایل زیپ شده رو در سیستم خودتون بازش کنید و سپس میتوانید به هر نفرم افزاری که دوست داشتید فایل صوتی را اجرا نمایید . در کل این کتاب شامل 332 صفحه میباشد و ترجهمه ی خانم گیتی خوشدل و نویسنده اصلی اون نیز لوییز هی هستش و تا امروز نیز بیشتر از 50 بار این کتاب به چاپ رسیده است

  بخشی از کتاب شفای زندگی

  لازم است که از دلهره برای پول دست برداریم و از نفرت نسبت به صورت جساب های خود دست بکشید . مردم بسیاری به گونه یی با قبض ها و صورت حساب ها رفتار میکنند که گویی مجازاتی است که باید در صورت امکان خود را از آن دور نگاه داشت . فرض طلبکار این است که شما دارا هستید و پیش از دریافت پول خدمت یا کالای خود را در اختیار شما می گذارد . من هرگاه چکی مینویسم آن را میبوسم و با محبت متبرک میکنم . اگر با نفرت و انزجار پولی را بپردازید شاهراه بازگشت آزادانه ی آن را به صوی خود میگشایید و با پول مانند دوست خود رفتار کنید نه مانند دستمال مچاله شده یا لایی و قاب دستمال کهنه یی که در جیب خودفرو کرده اید .

  شغل یا حساب بانکی یا سرمایه گذاری ها یا همسر یا پدر مادرتان موجب امنیت شما نیستند . ایمنی شما در توانایی شما برای تباس با قدرت کیهانی است که همه ی چیز ها را آفریده است .

  من دوست دارم فکر کنم قدرتی که در تن من نفس میکشد همان قدرتی است که همه ی نیاز هایم را به همان آسانی و سادگی بر میآورد . کائنات سرشار از وفور و فراوانی است و این حق حیات ماست که به هرچه نیاز داشته باشیم دارا باشیم مگر اینکه خلاف این اعتقاد را برگزینیم .

  هرگاه از تلفن خودم استفاده میکنم با محبت آن را متبرک میکنم و اغلب به تاکید میگویم من تنها برایم ثروت و ابرازمحبت می آورد . با صندوق پستی خود نیز چنین میکنم و هر روز لبریز از پول و انواع و اقسام نامه های مهر آمیز از جانب دوستان و مراجعان و خوانندگانی است که در دور دستها کتابم را خوانده اند . از دریافت قبض ها و صورت حساب ها نیز به وجد دی می آیم و از شرکتها و سازمان هایی که به من اعتماد کرده اند که این پول را به آنها خواهم پرداخت سپاسگذارم .

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - کتاب صوتی شفای زندگی با فرمت mp3 را از لینک زیر دانلود نمایید - فایل صوتی میباشد - - لینک دانلود
  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - کتاب شفای زندگی با فرمت pdf را از لینک زیر دانلود نمایید. - فایل pdf میباشد - - لینک دانلود

  برچسب ها : دانلود کتاب شفای زندگی pdf و mp3 دانلود کتاب شفای زندگی کتاب شفای زندگی pdf کتاب شفای زندگی mp3 دانلود کتاب شفای زندگی pdf دانلود کتاب شفای زندگی mp3

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب شفای زندگی pdf و mp3
  تعداد کل بازدید ها: 1,362
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه