دانلود کتاب چشمهایش بزرگ علوی

 • زمان درج : 39 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب چشمهایش بزرگ علوی
 • این کتاب نوشته شده بزرگ علوی یکی از نویسنده های خوب و برتر ایران هستش ایشون این کتاب رو در سال1330 اگر اشتباه نکنم نوشته اند و امروز هم من توانستم این کتاب رو به صورت اسکن شده در سایت برای شما عزیزان قرار بدم در سایت یاثار در کل کتاب چشم هایش رو میتوانید به صورت کاملا رایگان برای خودتون دانلود کنید و ازش لذت ببرید .

  بعضی از صفحه های این کتاب کمی کج اسکن شده که شما عزیزان به بزرگی خودتون ببخشید تعداد صفحهای کتاب چشمهایش  213 تاست و حجم این فایل هم فقط 6 مگا بایت میباشد که در این روز  و روزگار 6 مگابایت یعنی خیلی خیلی کم حجم :)

  بخشی از کتاب چشمهایش نوشته بزرگ علوی

  اما حادثه عجیب بیان این جمله نبود , لحنی که با آن مطالب خود را ادا کرد نبود . اینهم نبود که فرنگیس بی اسم خانوادگی همان زنی است که پنج سال پیش روز هفتم دی به دیدن نمایشگاه آمد و چند روز بعد از آن آقا رجب به من گفت که را در تالار دیده است . نه من دیگر یفین داشتم که این زن خودش است . از میان پنج زنی که روز 7 دی پنج سال پیش به دیدن موزه آمدند و رفتند یکی به نام فرنگیس بود و این زن نام خانوادگی خود را نگفته بود . من تمام آمار تماشاگران راا در نظر داشتم . در طی این پنج سال مکر دختران و زنانی با نام فرنگیس آمدند و رفتند اما همه اسم خانوادگی خود را همراه اسم شخص مینوستند . من با همه صحبت کرده بودم  . با چه دلهره ای حرف های آنها را میشنیدم . اما آنچنان  وجه امتیاز آن زن ناشناس باید  باشد . یعنی نگاه نافذ چشم ها در این زنان و دختراننبود فقط فرنگیس بی اسم خانوادگی پنج سال پیش در چنین روزی آمده بود و امروز روز 7 دی یعنی پانزدهمین سال مرگ استاد باز آمده بود آنهم با چنین نگاهی ! دیگر شکی باقی نماند که این زن خودش است . خود همان فتنه یا فرشته ایست که استاد را به پای گور کشانده و یا او رابرای مدتی خوشبخت کرده است .

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب چشم هایش - - - لینک دانلود

  برچسب ها : کتاب چشمهایش بزرگ علوی چشمهایش بزرگ علوی کتاب بزرگ علوی کتاب چشمهایش

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب چشمهایش بزرگ علوی
  تعداد کل بازدید ها: 780
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه