دانلود رایگان کتاب دل بگشا pdf

 • زمان درج : 39 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود رایگان کتاب دل بگشا pdf
 • این کتاب نوشته کاترین پاندر و به وسیله خانم گیتی خوشدل ترجمه شده باید این رو بگم این اثر شامل 212 صفحه میباشد و به صورت اسکن شده در داخل فایل پی دی اف قرار داده شده است این کتاب رو به همه طرف داران کتاب و کتاب خوان سایت یاثار توصیه میکنم باید بگم که این کتاب حق چاپ ندااره و بسیار ساده و بدون دردسر میتوانید این کتاب رو برای خودتون دانلود نمایید حجم کتاب 3 مگابایت میباشد

  بخشی از کتاب دل بگشا

  در طول سال های رکود اقتصادی بانویی خانه دار هر روز دختر هایش را دور میر ناهاخوری جمع میکرد تا برای رییس خانواده که بیکار بود این عبارت تایکیدی را تکرار کنند که : تو شغلی بی نظیر و در آمدی بی همتا داری . تو به شیوه بی نظیر خدمتی بی همتا را به انجام می رسانی .

  تکرار عبارت تاکیدی موثر واقع شد و در بحبوحه ی رکود اقتصادی به همسرش کاری در زمینه سهام پیشنهاد شد اگر چه برای شروع کار به بیست و پنج دلار نیاز داشت . همه افراد خانواده آنچه را که داشتند روی هم گذاشتند و بیت و پنج دلار را جور کردند تا اولین سهام را بخرند . باتوی خانه دار اخیرا به من گفت که در آن سهام اکنون دویست و پنجاه هزار دلار ارزش دارند .

  بانوی خانه دار گفت : علت این افزایش صعودی این است که در طول همه این سالها به تکرار روزانه عبارت تاکیدی ادامه دادم و برکت و توانگری طلبیدم

  با تکرار عبارت تاکیدی نه تنها خودش به توانگری رسی همه دخترهایش نیز همسرانی توانگر یافتند و خوشبخت و سعادتمند شدند . اگر میخواهید توانگری بر زبان می آورید روش و قطعی باشد ! با تکرار عبارات تاکیری خدا را وانمیدارید که چیزی به شما بدهد . تنها میکوشید که چشم دلتان را به روی برکت بیکران که پیشاپیش به شما داده بگشایید .

  مهندسی در انگلستان درباره شفی معنوی شنید . تصمیم گرفت درباره آن مطالعه کند تا به اثبات برساند که شفا معنوی فریبی بیش نیست . پس از مطالعه دریافت که شفای معنوی نه تنها فریب نیست بلکه حقیقت محض است . و آنقدر مجذوب این اندیشه نو شد که حرفه ی مهندسی را کنار گذاشت تا متخصص ماوار شود .

  چون به تصمیم بیدنگ دست زده بود به پول نیاز داشت پس تصمیم گرفت یک سال روزی بپانزده دقیقه بنشیند و عبارت تامیری ویژه توانگری و ثروت و رفاه و آسایش را تکرار کند .

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود رایگان کتاب دل بگشا - فایل pdf میباشد - - لینک دانلود

  برچسب ها : دانلود رایگان کتاب دل بگشا دانلود کتاب دل بگشا کتاب دل بگشا دل بگشا

  آمار باز دید این مطلب دانلود رایگان کتاب دل بگشا pdf
  تعداد کل بازدید ها: 551
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه