دانلود رایگان کتاب american english file

 • زمان درج : 37 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود رایگان کتاب american english file
 • اگر یادگیری زبان انگلیسی یکی از دغدغه های شماست در این نوشتار قصد داریم شما را با یکی از کتاب های آموزشی بسیار عالی آشنا کنیم. به طور قطع زبان انگلیسی در طول زندگی می تواند مشکل گشای خیلی از کارهای ما باشد. نام کتابی که شما برای یادگیری زبان آمریکایی می توانید روی آن حساب باز کنید، "آمریکن انگلیسی فایل" است. این کتاب که در شش جلد آماده شده است دارای مجموعه هایی مانند، کتاب دانش آموز، کتاب تمرین، فایل های صوتی و ویدئویی و نهایتاً نرم افزاری آموزشی است که شما را در مسیر یادگیری همراهی می کنند. این کتاب توسط یکی از دانشگاه های معروف جهان یعنی اکسفورد تهیه و تنظیم شده است. همه افراد از مبتدی تا پیشرفته می توانند از این کتاب آموزشی استفاده نمایند. نویسنده های این کتاب کریستینا لاتام کونیگ و کلایو اکسدن هستند که دو نفر دیگر نیز به آنها در این راه کمک رسانده اند.

  دانلود رایگان کتاب american english file
  از ویژگی های مهم این کتاب می توان به استفاده از منابع و محتواهای بسیار جالب برای بهتر فهماندن اشاره کرد. جالب است بدانید که ویدئو هایی که برای آموزش در نظر گرفته شده است مانند زندگی روزمره ما انسان‌هاست، به همین دلیل کاملاً ملموس و قابل فهم است. آموزش ها و تمرین های آنلاین موجود در کتاب از امتیازات ویژه آمریکن انگلیسی فایل محسوب می شود. همچنین در آخر کار امتحاناتی برای هنرجو در نظر گرفته شده است تا از این رو بتواند سطح خود را محک بزند. گفتنی است که هر جلد از این کتاب دارای حداکثر 12 درس است و هر کدام از درس ها نیز به زیربخش هایی مانند: دستور، واژه ها و تلفظ تقسیم بندی می شوند. به صورت کلی کتاب آمریکن انگلیسی فایل را می توان به عنوان یکی از محبوب ترین منابع تدریس انگلیسی آمریکایی در جهان نام برد.

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - کتاب american english file - دانلود رایگان کتاب american english file - - لینک دانلود

  برچسب ها : دانلود کتاب american english file کتاب american english file american english file دانلود کتاب آموزش زبان کتاب آموزش زبان دانلود کتاب آموزش زبان american english file کتاب آموزش زبان american english file کتاب american english file بدون سانسور دانلود pdf american english file

  آمار باز دید این مطلب دانلود رایگان کتاب american english file
  تعداد کل بازدید ها: 783
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه