دانلود کتاب رنگ شناسی ایتن pdf

 • زمان درج : 53 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب رنگ شناسی ایتن pdf

 • آیا تا به حال به چگونگی پیدا شدن رنگ ها فکر کرده اید؟ آیا به این فکر کرده اید که اگر رنگ های موجود در دنیا وجود نداشت چه دنیای تاریکی داشتیم؟ حتی فکر کردن به همین دو سوال ما را به دنیایی پر از سوال های عجیب‌تر می کشاند. در واقع می توان گفت که رنگ خود واقعیِ زندگی است. این حرف من نیست! یوهانس ایتن در کتاب رنگ شناسی خود به آن اشاره می کند. اگر فکرتان وسوسه شده است که تمامی سوالات‌تان را در خصوص رنگ و چگونگی پیدایش آن بدست آورد، توصیه می کنیم که حتماً کتاب رنگ شانسی ایتن را مطالعه نمایید.
  در این کتاب به خوبی چگونگی شکل گیری رنگ در ایران و حتی اسلام توضیح داده شده است. در فصل دوم این کتاب، یوهانس سعی کرده است تا تأثیر روانشناختی رنگ را متوجه ما و دنیای پیرامون‌مان کند. همچنین در فصل بعدی در خصوص طبقه بندی رنگ ها صحبت می شود و اینکه اصلاً چه تعداد رنگ وجود دارد و یا اینکه رنگ ها از چه اجزایی تشکیل شده اند. در فصل بعدی یوهانس درباره رنگ های اصلی و مکمل صحبت می کند. خیلی از افراد هستند که حتی از تشخیص رنگ های اصلی و فرعی نیز عاجز هستند، ضمناً درباره ماهیت رنگ ها، روشن و یا تیره بودن آنها نیز صحبت خواهد شد و در نهایت در فصل آخر، استفاده از رنگ در صنعت را از نگاه می گذراند و اینکه رنگ ها چگونه می توانند در مسائل مختلف جهان ورود کنند.

  کتاب رنگ شناسی ایتن
  همانطور که گفته شد جهان بدون رنگ جهانی بی روح و مرده به حساب می آید. شما عزیزان علاقمند به کتاب رنگ شناسی، می توانید ترجمه فارسی آن که توسط هادی مهرابی انجام شده است را تهیه و مورد مطالعه قرار دهید تا بتوانید دنیای رنگ ها را بیشتر بشناسید.
  تذکر : این کتاب به صورت رایگان موجود نمیباشد و به همین دلیل ما لینک خرید این کتاب را در سایت برای علاقه مندان قرار داده ایم در صورت علاقه میتوانید این کتاب را خرید نمایید

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - این کتاب فقط برای خرید موجود است - این کتاب فقط برای خرید موجود است - دارد - لینک دانلود

  برچسب ها : دانلود کتاب رنگ شناسی کتاب رنگ شناسی رنگ شناسی دانلود کتاب داستان نقاشی کتاب داستان نقاشی دانلود کتاب داستان نقاشی رنگ شناسی کتاب داستان نقاشی رنگ شناسی کتاب رنگ شناسی بدون سانسور دانلود pdf رنگ شناسی دانلود کتاب رنگ شناسی یوهانس ایتن کتاب رنگ شناسی یوهانس ایتن یوهانس ایتن

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب رنگ شناسی ایتن pdf
  تعداد کل بازدید ها: 30,144
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات
  ساناز دهكردي در 2020-02-10 15:17:07 گفته :

  ممنونم

  Hajar در 2020-10-23 02:51:14 گفته :

  کتاب رو نخوندم

  Parya در 2020-11-08 18:06:04 گفته :

  خوب است

  حمید در 2020-11-14 22:10:53 گفته :

  عالی

  سامان صحراگرد در 2021-01-31 11:51:27 گفته :

  کتاب بسیار جالب و پند آموزی بود🙂😉

  Javid در 2023-08-26 23:52:51 گفته :

  هنوز نخوندم ولی دنبالش هستم
  خودم نقاشم میخام بخونم

  مطالب مشابه