دانلود کتاب نت تنبک

 • زمان درج : 10 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب نت تنبک
 • سازهای زیادی وجود دارد که هر شخص بنا به سلیقه و ذائقه اش به سمت آن کشیده می شود. یکی از سازهایی که طرفدار زیادی دارد، ساز تنبک یا تمبک است. البته این ساز با نام های دیگری مانند ضرب، دندونک و حتی کنگان هم شناخته می شود. این ساز یکی از سازهای مختص ما ایرانی هاست. با توجه به اینکه این ساز به شکل "جام" می باشد آنرا بی شباهت به سازهایی مانند داربوکا که در کشورهای عربی استفاده می‌شود، نمی‌دانند. در قدیم تنبک را از چوب و یا سفال درست می کردند، البته بودند افرادی که آن را از فلز هم می ساختند. در حال حاضر این وسیله از پوست و دهانه ای بزرگ و نفیر و همچنین یک کالیپر تشکیل می شود. از افراد معروفی که به تنبک زدن می پرداختند می توان به حسین تهرانی، جهانگیر ملک اشاره کرد. اما یاد گرفتن و استفاده از تنبک را می دانید؟ افرادی زیاد هستند که قصد دارند تنبک زدن را بیاموزند اما نمی دانند که از کجا شروع کنند.

  دانلود کتاب نت تنبک


  خیلی از افراد با تشکیل کلاس های آموزشی هنرجوهای فراوانی را به خود جذب می‌کنند. اما ما در این نوشتار قصد داریم تا دو منبع آموزشی برای یادگیری سریعتر تنبک را به شما علاقمندان معرفی کنیم. اولین منبع کتابی است از کریم طاهری که نام آن 30 قطعه برای تنبک است. با استفاده از این کتاب می توانید نت های این ساز را یاد بگیرید. اما دومین کتابی که می خواهیم معرفی کنیم، به کتاب فصلنامه ماهور مربوط می شود. این کتاب با نام رواج نت‌نویسی در تنبک آماده آموزش به شما عزیزان است. نمی‌توانیم پیشنهاد کنیم که کدام یک از کتاب های معرفی شده بهتر خواهند بود، چرا که هر کدام مزیت خاص خودشان را دارند. با این وجود توصیه می‌کنیم که هر دو کتاب را مطالعه فرمایید.
  تذکر : این کتاب به دلیل اینکه ناشر معتبر دارد فقط برای خرید میتوانید اقدام نمایید در قسمت زیر لینک دانلود کتاب نت تنبک برای شما قرار داده شده است و میتوانید در صورت علاقه اقدام به خرید این کتاب نمایید

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب نت تنبک - - دارد - لینک دانلود
  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب نت تنبک - فقط برای - دارد - لینک دانلود

  برچسب ها : دانلود کتاب نت تنبک کتاب نت تنبک کتاب نت تنبک بدون سانسور دانلود pdf کتاب نت تنبک

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب نت تنبک
  تعداد کل بازدید ها: 681
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه