دانلود کتاب سمفونی مردگان

 • زمان درج : 39 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • دانلود کتاب سمفونی مردگان
 • سمفونی مردگان یکی از رمان های بسیار برجسته عباس معروفی است که اگر چه در ظاهر این کتاب یک رمان است اما به جرأت می‌توان گفت که روایت بخشی از زندگی هر کدام از ما می تواند باشد. شخصیتی که در این کتاب از آن حرف به میان آمده است، آیدین نام دارد. آیدین مانند بسیاری از ما ایرانی ها در یک خانواده پدرسالار به دنیا آمده است. پدر آیدین از کتاب خواندن پسرش هراس دارد، همچنین از شعر گفتن او. این ترس آنقدر زیاد است که کار به جایی می رسد که اتاق و کتاب های آیدین را در آتش می‌سوزاند. داستان از جایی شروع می شود که فشارها بر آیدین آنقدر شدت می یابد که ماجراهای دردناکی برایش رقم می خورد. شخصیت این پسر روشنفکرانه، فعال و شاعر است که کتاب را به سمت و سوی خوبی پیش می ‌برد.
  نویسنده سمفونی مردگان ماجراهای دردناک جامعه را پیش می‌کشد، ماجراهایی مانند: برادر کشی، از بین رفتن خانواده ها تأثیر مذهب و در آخر عشق را به تصویر می‌کشد. گفتنی است که این کتاب در سال 2001 برنده جایزه ای از طرف انتشارات فلسفی سورکامپ هم شده است، همچنین هفته نامه دی ولت سوئیس نیز به تمجید از این اثر پرداخته است. در حال حاضر کتاب سمفونی مردگان به چندین زبان مانند: آلمانی، انگلیسی، ترکی استانبولی و کردی ترجمه شده است. قطعاً زمانی که این کتاب را مطالعه خواهید کرد، متوجه خواهید شد که رگه هایی از زندگی هر کدام از ما نیز در آن وجود دارد.
  ناگفته نماند که در این کتاب از دید چندین شخص روایت شده است که خواندن کتاب را گواراتر می کند. توصیه می کنیم که اگر به کتاب های جذاب علاقمند هستید حتماً این کتاب را که تا به الان حدود نیم میلیون نسخه از آن به فروش رفته است را مطالعه کنید.

  بخشی از کتاب سمفونی مردگان

  مانی هم بود که مادر بود و از کندی آرد میآورد خمیر میکرد و در تندیر وسط آشپزخانه نان میپخت . آمیزه ای از دود خوشبوی نان و چوب لولهمیشد و از اجاق بیرون میزد و  وقتی نان در می آمد مادر شش قرص نان در دستمالی میپیچید که برای عمو صابر بفرستد . آیدین و اورهان سوار بر پنج اسب سوی خانه عمو صابر میشتافتند و از زن عمو صابر خوراکی هایخوب در جیبشان میریخت .
  زمانی که پدر وقتی از پله ها بالا میرفت دستش را به نرده های لوله ای می گرفت و میشمرد بیت و یک آنجا پاپاخش را برمیداشت و به جارختی می آویخت . پالتوش را میکند و میتکاند و میآویخت . و شلوارش را دستمال میکشید امانمی آویخت در اتاق زیر تشکچه اش می خواباند که صبح وقتی پوشید خط شلوارش خربزه را قاچ کند

  نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
  - دانلود کتاب سمفونی مردگان - - - لینک دانلود

  برچسب ها : کتاب سمفونی مردگان دانلود کتاب داستان دانلود کتاب داستان سمفونی مردگان کتاب سمفونی مردگان بدون سانسور دانلود pdf کتاب سمفونی مردگان دانلود کتاب سمفونی مردگان عباس معروفی کتاب سمفونی مردگان عباس معروفی عباس معروفی

  آمار باز دید این مطلب دانلود کتاب سمفونی مردگان
  تعداد کل بازدید ها: 626
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه