بروکر فیبوگروپ

 • زمان درج : 28 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> دانلود کتاب-->>>
 • بخش مربوطه : دانلود کتاب
 • بروکر فیبوگروپ
 • Fibo Group مخفف (Financial Intermarket Brokerage Online Group) یک کارگزار آنلاین فارکس است که در سال 1998 تاسیس شده. بروکر فیبوگروپ در بازار معاملات فارکس به عنوان یک کارگزار شفاف و مطمئن شناخته شده است. آنها به تمام الزامات قانونی و حقوقی برای محافظت از منافع مشتریانشون پایبند هستند و به این منظور از مراجع قضایی و مالی مختلفی مجوزها و مدارک متعددی گرفته. برای اطمینان از پشتیبانی بهتر از مشتریان و تریدرها دفاتر متعددی هم در کشورهایی مثل : آستانه، کیف، لیماسول، مسکو، مونیخ و سنگاپور تاسیس کرده اند. با کارگزار فیبوگروپ تریدرها می توانند مطمئن باشند که خدماتی در سطح بالای استاندارد جهانی دریافت می کنند.

  بروکر فیبوگروپ معامله 42 جفت ارز فارکس ، CFD و فلزات گرانبها به مشتریانش ارائه می دهد. این کارگزار ریگوله شده با دو سازمان مالی معروف CySEC یا (Cyprus Securities and Exchange Commission) و FSC یا (Financial Services Commission)

   

  امنیت حساب های بروکر فیبو گروپ و سرمایه ی مشتریان

  CySEC قوانین و ملزوماتی متعددی برای بروکرهای فارکس و کارگزاران تعیین کرده است ، البته به دقیقی و سخت گیری قوانین بیریتانیا نیست ولی هنوز سخت گیرانه است. نیازهای کمیسیون CySEC برای بروکرهای فارکس ، 1,000,000 پوند وثیقه مالی به عنوان مدرکی برای ثبات مالی بروکر.و بیشتر از آن CySEC برای تضمین بیشتر سرمایه مشتریان طرح جایگزین هم تعیین کرده است. طبق تمام شرکت های تحت نظر CySEC ، بروکر فیبوگروپ هم صندوق جبران خسارت سرمایه گذار دارد و قادر به ارائه قرامت تا سقف 20000 یورو به هر سرمایه گذار در صورت ورشکستگی بروکر هست.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام در لایت فارکس

  شرایط معامله در فیبو گروپ

  حداقل مبلغ نیاز برای افتتاح حساب در کارگزار فیبوگروپ 300$ است که منطقیست. البته برای حساب نوع MT4 Cent هیچ محدودیت یا خداقلی وجود ندارد.

  این بروکر اسپردهای متغییری از 0.8 پیپ برای EURUSD با کمیسیون رایگان و همینطور اسپردهای 0.2 و 0.3 پیپ برای EURUSD با کمسیون 3$ برای هر لات ارائه می دهد. بنابراین میانگین هزینه این کارگزار برای معامله EURUSD حدود 0.8 تا 0.9 پیپ می باشد که در مقایسه با دیگر بروکرها خیلی خوبه.

  لوریجی که فیبوگروپ ارائه تریدرها ارائه می دهد تا 1:1000 می باشد. من پیشنهاد می کنم که خیلی مراقب باشید لوریج های بالا همون طور که سود شما رو چند برابر می کنند ، ضرر شما را هم چندین برابر می کنند که نتیجه ی آن از دست رفتن کل سرمایه شما می شود.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام در روبوفارکس


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب بروکر فیبوگروپ
  تعداد کل بازدید ها: 2,352
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات
  امیررضا در 2021-07-21 11:07:55 گفته :

  عالی هست

  Sahel Nishat در 2022-06-17 22:45:16 گفته :

  بسیار عالی

  مطالب مشابه