درمان سریع زودانزالی و دلایل بوجود آمدن زودانزالی چیست

 • زمان درج : 17 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • درمان سریع زودانزالی و دلایل بوجود آمدن زودانزالی چیست
 • دلایل زودانزالی کاملا شناخته نشده اند ولی این مساله نباید سبب جلوگیری از یک زندگی جنسی سالم بشود چون تعدادی درمان وجود دارد که شما می توانید با مراجعه کردن به پزشک آن ها را درمان کنید.
  آقایانی که در زمان رابطه جنسی نگران هستند که به نعوظ برسند می تواند عجله در انزال در آن ها رخ دهد.خیلی از افرادی که به زودانزالی مبتلا می شوند مشکل در اضطراب آنها می باشد یا درباره عملکرد جنسی آن ها می باشد.
  اگر از دلایلی که ذکر شد نیست امکان دارد بین شما و شریکتان مشکل اطتباطی وجود داشته باشد در این مورد نقش همسر شما خیلی مهم است و نوع ارتباطی را که با او دارید خیلی تاثیرگذار می باشد.

  دلایل بوجود آمدن زودانزالی چیست

  بعضی از عوامل بیولوژیکی امکان دارد باعث انزال زودرس شود مثل:
  -سطح هورمون طبیعی نیست
  -بعضی از مشکلات تبروئید
  -عفونت داشتن پروستات یا مجرای ادرار
  مشکلات ارثی
  صدمه دیدن عصب به دلیل جراحی
  براساس تحقیقات میانگین یک رابطه جنسی 7.3 دقیقه می باشد ولی 43 درصد از آقایان در کمتر از دو دقیقه آن ها تمام می کنند.

  درمان سریع زودانزالی

  درمان سریع زودانزالی

  کاندوم: استفاده کردن از کاندوم می تواند در تاخیر انداختن انزال به شما کمک نمایید کاندوم با کم کردن حساسیت در زمان مقاربت تاثیر می گذارد و باعث می شود که مساله زودانزالی را تاحدودی حل کنید ولی ازبرند مناسبی استفاده نمایید کاندوم های تروجان عالی هستند اگر معمولی جواب نداد می توانید از کاندوم هایی که با محلول تاخیری آغشته هستند استفاده نمایید.
  پیش نوازی داشتن:قبل از شروع رابطه چقدر پیش نوازی را داشته اید زمان آن را کم یا زیادتر کنید یا روش های متفاوتی را امتحان کنید تلاش کنید که تمرکز خودتان را روی آلت تناسلی تغییر دهید تا بتوانید سطح تحریک شدن آن را در اختیار خود بگیرید اگر قبل از تلاش کردن برای دخول به مقدار 8.5 درجه تحریک باشید بنابراین در نهایت 9 انزال می باشد پس دخول را وقتی انجام بدهید که درجه شش یا هفت تحریک باشید.هیچ وقت یک چوب کبریت روش را نباید به کارخانه دینامیت ببرید بعضی وقت ها پیش نوازش به حل کردن مشکل زودانزالی شما کمک خواهد کرد چون به شما اجازه غلبه کردن بر اضطراب را می دهد.
  تکنیک فشردن:این روش زمانی که شما در حال رابطه جنسی هستید و وقتی که احساس می کنید که انزال می خواهد رخ دهد آلت تناسلی را خارج می کنید و سر آن را بعنی جایی که به شافت وصل است فشار می دهید و یک احساس توقف ایجاد می شود و به شما به خفه کردن ارگاسم کمک می کند زمانی که به این حس برسید که نقطه احساس بدون بازگشت از بین رفته دوباره دخول را انجام می دهید و به رابطه ادامه می دهید و تا حدودی می تواند مشکل زودانزالی شما را حل کند.
  مشغلع ذهنی:
  بعضی مردم مشغله فکری را برای تاخیری مفید می دانند بنابراین این روش هم می تواند برای درمان کردن زودانزالی فایده داشته باشد روش کار به این صورت است که به چیزی که به شریک شما ارتباط ندارد فکر کنید بعضی مردان فکر می کنند که حضور آن ها در یک مسابقه فوتبال است و....
  بعضی اوقات هم زودانزالی به دلیل عدم توانایی ذهن می باشد که به دلیل سردی مغز است برای درمان آن روغن مالی پیشنهاد می شود روغن مالی زیر شکم ، بیضه ، آلت تناسلی ، کشاله ران با ترکیب روغن زیتون و کنجد به میزان مساوی برای حداقل چهل تا 120 روز استفاده کنید.
  بادکش زیر شکم دو شب یک بار در 21 مرحله انجام دهید.
  مصرف سرکه انگبین که یک سوم از این محلول را با یک لیوان آب مخلوط نمایید و قبل از خواب مصرف کنید.


  برچسب ها : درمان سریع زودانزالی دلایل بوجود آمدن زودانزالی چیست دلایل بوجود آمدن زودانزالی زودانزالی زودانزالی چیست درمان زودانزالی

  آمار باز دید این مطلب درمان سریع زودانزالی و دلایل بوجود آمدن زودانزالی چیست
  تعداد کل بازدید ها: 285
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه