سریعترین راه درمان سرفه و دلیل سرفه چیست

 • زمان درج : 28 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • سریعترین راه درمان سرفه و دلیل سرفه چیست
 • این بیماری جزء بیماری های مفید در طب اسلامی به شمار می رود و نباید آن را درمان کنید دو نوع سرفه داریم یک نوع ویروسی است و و به دلیل التهاب ریه می باشد که درمان آن خوب است ولی یک سرفه ای است که به دلیل مشکلات در قلب می باشد که نباید آن را درمان کنید اگر در دنیای امروز فلج و سکته مغزی زیاد شده است به دلیل این است که سرفه درمان می شود چون درمان سرفه سکته مغزی و فلج را زیاد می کند.
  برای سرفه و سرماخوردگی درمان وجود دارد ولی اگر بتوانید تحمل کنید نباید آن را درمان کنید ولی اگر سرفه مدت زیادی باشد یا کهنه شده باشد باید آن را درمان کنید.

  دلیل سرفه چیست

  اگر سرفه همراه با خلط باشد دلیل آن عفونت ریه می باشد خلط برای بدن شما ضرر دارد و باعث بیماری های زیادی مثل بدبویی دهان ، ضعیف شدن چشم ، مرگ و فراموشی می شود.
  در طب مدرن معتقد هستند که باید بیماری را سریع درمان کنید ولی در طب اسلامی باید به بدن خود اجازه دهید که خودش از بیماری دفاع کند تا بدن شما ورزیده گردد.درمان نکردن بیماری با دارو باعث می شود که بدن شما واکسینه شده و در برابر بیماری مقاومت کند.

  سریعترین راه درمان سرفه

  سریعترین راه درمان سرفه

  اولین درمانی که برای سرفه وجود دارد داروی کاشم است و بهترین درمان سرفه می باشد.دومین درمان هم داروی جامع امام رضا با آب رازیانه گرم می باشد.درمان سوم هم داروی شافیه می باشد که بعد از اینکه آن را ساختید باید آن را دفن کنید و هر زمانی که بگذرد بیماری های زیادی را درمان می کند ولی در کل بیماری سرفه را درمان می کند.
  اگر به این داروها دسترسی نداشتید می توانید دو لیوان آب جوش را با دوقاشق رازیانه مخلوط کنید و بجوشانید تا تبخیر شود و بعد دوقاشق مرباخوری عسل چند گیاه را به آن اضافه کنید و در شب میل کنید.اگر درمان نشدید دوباره در ساعت های دیگر هم همین کار را تکرار کنید.

  درمان هایی برای سرفه خشک

  عسل و فلفل:
  این دو ماده را ترکیب کنید این دو ماده یک شربت طبیعی برای تسکین دادن تحریکات گلو و مقابله کردن با میکروارگانیسم هایی می باشد که گلوی شما را ناراحت می کند.
  روغن زیتون ، آویشن و سیر
  ده حبه سیر را پوست بکنید و خرد کنید و در ظرفی بگذارید یک فنجان روغن زیتون و دو شاخه آویشن را هم به آن اضافه کنید و بگذارید دست کم 24 ساعت بماند روزی یک قاشق از آن را در زمان ناشتا میل کنید تا بهبودی حاصل شود.
  لیمو و بخور اکالیپتوس
  یک لیتر آب را با مقداری از برگ های اکالیپتوس و آب گرفتن یک لیمو جوش دهید بعد از اینکه جوش آمد حرارت را کم کنید و درحالیکه سرپوشیده است بخارش را استنشاق کنید.
  لیمو عسل و زنجبیل
  یک فنجان عسل را در یک ظرف شیشه ای بریزید و دو لیمو و چند زنجبیل را به آن اضافه کرده 24 ساعت بماند بعد دو تا سه مرتبه در روز میل کنید می توانید زمانی که آن را می خورید در یک فنجان آب گرم هم رقیق نمایید.
  عسل و شیر
  نصف یک لیوان شیر را گرم کنید و با دو قاشق عسل مخلوط نمایید و 3 بار در روز هم میل کنید تا سرفه بهبود پیدا کند.


  برچسب ها : سریعترین راه درمان سرفه دلیل سرفه چیست درمان سرفه درمان سرفه و دلیل سرفه درمان هایی برای سرفه خشک

  آمار باز دید این مطلب سریعترین راه درمان سرفه و دلیل سرفه چیست
  تعداد کل بازدید ها: 676
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه