بهترین و کاربردی ترین روش های لاغر کردن بدون دارو

 • زمان درج : 44 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • بهترین و کاربردی ترین روش های لاغر کردن بدون دارو
 • کاهش دادن وزن اگر برنامه مناسبی برای آن نداشته باشید امکان دارد برای بدن شما ضرر های جبران ناپذیری را داشته باشید به همین دلیل شما باید یک رژیم لاغری مناسب داشته باشید تا به وزن ایده آل برسید.
  همیشه روش هایی برای کاهش وزن به روش درست وجود دارد اگر کاهش سریع وزن داشته باشید می تواند برای بدن شما ضررهای زیادی داشته باشد و به صورت غیر مستقیم بر روی بدن شما تاثیر بگذارد و خیلی از بیماری ها را به وجود می آورد مثل ریختن موها ، مشکل اعصاب ، پوسیده شدن دندان ها ، زخم معده ، ورم معده ، شل شدن پوست بدن یا صورت ، پایین آمدن فشار خون ، یبوست ، افسرده شدن و مقاوم شدن بدن شما در مقابل لاغری ، مشکل کیسه سنگ صفرا .و.......
  دلیل مقاومت کردن بدن شما دربرابر کاهش سریع وزن:
  بدن شما در زمان گرسنگی احتیاج به ذخیره کردن چربی دارد و تلاش می کند به هر روشی دربرابر کم کردن وزن سریع شما مقاومت کند.
  برای لاغر شدن اول باید مزاج شخص مشخص باشد امکان دارد به هر دلیلی مزاج رطوبی باشد و چاق بودن طبیعی باشد.در طب سنتی ملاک را مزاج و طبع قرار می دهیم و نسبتی که برای قد و وزن قرار می دهند یک نسبت اشتباه است.به صورت کلی اگر مزاج طبیعی باشد درشت بودن اندام و چاقی طبیعی است و کسانی که مزاج خشک دارند اندام آن ها لاغر است . تلاش کردن برای تغییر دادن این دو مورد برخلاف طبیعت بدن می باشد و باعث می شود بیماری در بدن شما به وجود آید.
  یک روش خیلی ساده برای لاغر شدن و متناسب شدن اندام شما ترک کردن وعده ناهار است که خرجی هم ندارد ولی باید کم کم این کار را انجام دهید چون اگر از همان روز اول این کار را انجام دهید باعث عوارض مختلفی می شود.ترک کردن نهار علاوه بر اینکه سبب می شود سودای کمی در بدن شما ایجاد شود در وعده شام شما با اشتهای بیشتری غذا می خورید . خوردن غذا با اشتهای بالا برای سلامتی شما خیلی مفید می باشد.

  برای نخوردن ناهار طبق شرایط زیر باید انجام شود

  روش های لاغر کردن بدون دارو

  مورد اول اینکه شما باید یک صبحانه خوب و کاملی میل کنید و دوم اینکه نباید یکدفعه نباید ناهار را ترک کنید ضرر دارد چون شما به این وعده عادت دارید و ترک کردن آن سبب بروز عوارض مختلفی می شود.
  استفاده کردن از سرکه بر برنامه غذای خود هم می تواند باعث ار بین رفتن چربی های مضر ، تقویت قلب ، کشته شدن کرم های بدن ، تقویت لثه و غیره می شود بهترین زمانی که شما می توانید سرکه را مصرف کنید بعد از وعده غذایی است.
  استفاده کردن از ماهی تازه  یعنی ماهی که در همان روز از دریا گرفته باشید بدن شما را آب می کند ولی برای کسانی که بیماری های ام اس ، روماتیسم ، پارکینسون ، فلج و غیره را دارند مضر است و افراد عادی هم بهتر است ماهی را با هفت عدد خرما مصرف کنند.
  دم کردن برگ سنا و گل محمدی هم در هفته یک مرتبه می تواند سبب آب شدن چربی های شما شود و فایده های زیادی هم دارد.اگر اشتهای شما زیادی است سبزی خرفه را قبل از وعده غذایی مصرف کنید که سبب کم شدن وزن شما می شود.

  تمرین های ورزشی کاهش دادن وزن

  افزایش سوخت و ساز بدن شما با فعالیت هایی مثل ورزش روش خوبی برای درمان کردن چاقی می باشد مثل ورزش های هوازی مثل دویدن ، شنا و .....
  قبل از حمام رفتن ماساژ اندام مخصوصا قسمت هایی که دچار سلولیت هستند می تواند در کاهش دادن وزن شما خیلی مفید باشد برای لاغر شدن باید ماساژ را سریع و محکم انجام دهید.
  نوشیدن آب سبزیجاتی مثل کرفس ، کلم برای چربی سوزی را متخصصان تغذیه پیشنهاد می کنند.خوردن عرقیات گیاهی هم مفید است.نوشیدن آب جعفری با آب هویج در وعده عصر هم می تواند باعث کاهش دادن وزن شما شود.خیلی از متخصصان می گویند که آب جعفری هم به تنهایی می تواند باعث تنظیم قند خون شما شود و به افرادی که مشکل اضافه وزن دارند کمک کند.  برچسب ها : بهترین و کاربردی ترین روش های لاغر کردن بدون دارو بهترین روش لاغر کردن کاربردی ترین روش لاغر کردن لاغر کردن بدون دارو بهترین روش لاغر کردن بدون دارو کاربردی ترین روش لاغر کردن بدون دارو

  آمار باز دید این مطلب بهترین و کاربردی ترین روش های لاغر کردن بدون دارو
  تعداد کل بازدید ها: 584
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه