آشنایی با جراحی اتوپلاستی

 • زمان درج : 23 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • آشنایی با جراحی اتوپلاستی
 • جراحی اتوپلاستی در زمره ی جراحی هایی قرار دارد که معمولا برای همه ی افراد انجام نمی شود زیرا تنها در صورت وجود ایراد می توانید از آن کمک بگیرید.البته این جراحی برای موارد زیبایی نیز استفاده میشود و خب ماجرای دیگری است .میتوان عنوان این عمل را عمل زیبایی گوش نیز نام نهاد


  جراحی اتوپلاستی در واقع یکی از جراحی های مربوط به زیبایی صورت می باشد. افرادی که دارای گوش هایی بزرگ و حتی برجسته هستند معمولا بر روی زیبایی صورت نیز تأثیر منفی خواهد داشت. این افراد از ابتدای تولد خود دارای چنین فرم هایی از گوش هستند که موجب کاهش اعتماد به نفس آنها خواهد شد.  با جراحی مورد نظر این فرم گوش ها به حالت عادی خود باز می گردد و حالتی صاف و نزدیک به استخوان پشت گوش را خواهد یافت.

  آشنایی با جراحی اتوپلاستی

   چه افرادی می توانند از جراحی اتوپلاستی بهره ببرند؟
  تنها افرادی که گوش بزرگ دارند که به سمت بیرون در حال رشد است برای این نوع از جراحی کاندید بسیار مناسبی هستند. برای انجام این نوع از عمل ها نیاز داریم تا یک سری از موارد را رعایت کنیم. این موارد را می توان به عدم استفاده از دخانیات و قلیان نسبت داد. اغلب موارد زمانی که این مواد استفاده شود می تواند تأثیر منفی خود را بر روی بهبود پوست داشته و از ترمیم آن با سرعت نسبتا بالا جلوگیری کند.  پس از جراحی برای آنکه تغییری در فرم گوش های عمل شده انجام نشود و درد زیادی را متحمل نشوید بهتر است تا لباس هایی بپوشید که دارای دکمه باشند. حتما موهای خود را بسیار کوتاه کنید زیرا تا زمان بهودی امکان اصلاح موها وجود ندارد. از هر نوع اقدام تهاجمی به منطقه ی عمل شده بهتر است خودداری نمایید.    

  مراحل انجام جراحی گوشی
  جراحی گوش نیاز دارد تا در چند  مرحله صورت پذیرد. جراحی ها معمولا می تواند در روش های متنوعی صورت پذیرد. اگر جراحی معمولی باشد توسط بی حسی از نوع موضعی قابل انجام خواهد بود ، اما اگر جراحی پیچیده تر باشد معمولا ماده بیهوشی نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در این نوع جراحی هدف اصلی توجه به تغییرات غضروف است . جراحی اتوپلاستی در زمان بسیار کمی به اتمام می سرد البته این زمان بستگی به تغییرات فرم گوش دارد اگر بسیار برجسته باشد زمان می تواند از یک ساعت تا دو ساعات هم افزایش یابد در غیر این صورت در همان زمان یک ساعته به اتمام خواهد رسید. لاله ی گوش هم در این موارد می تواند با جراحی به حالت عادی خود باز گردد.   
  این عمل زیبایی جز مواردی است که کم کم امار انجام آن در کشور رو به افزایش است و اگر نام آن را تا به حال نشنیده بودین در یکی دوسال آینده این اسم کاملا برای شما آشنا خواهد بود
   
   
   
  برچسب ها : جراحی زیبایی جراحی زیبایی گوش جراحی اتوپلاستی

  آمار باز دید این مطلب آشنایی با جراحی اتوپلاستی
  تعداد کل بازدید ها: 424
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه