علل و درمان همجنس گرایی چیست

 • زمان درج : 31 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> درمان بیماری-->>>
 • بخش مربوطه : درمان بیماری
 • علل و درمان همجنس گرایی چیست
 • در زمان نوزادی به وسیله والدین مخصوصا مادر با در آغوش گرفتن و محبت کردن مادر و چسباندن او نیاز کودک برآورده خواهد شد.در این زمان نیازهای عاطفی کودک به اندازه آب و غذا برای رشد نوزاد دارای اهمیت است.در زمان کودکی این نیازهای به وسیله اعضای خانواده و همه افرادی که با او ارتباط دارند تامین می گردد.در زمان نوجوانی از طریق دوستان و گروه های هم سن خود و در زمان جوانی هم از طریف دوست و همسر به آن پاسخ داده خواهد شد.دلیل وابستگی ادم ها به همدیگر نیاز عاطفی بوده و اگر آن به صورت درستی پاسخ داده شود در هان ابتدا وابستگی ایمن ایجاد خواهد شد در غیر اینصورت باعث وابستگی ناایمن خواهد شد یعنی در زمانی که به دیگران وابسته بوده امنیت کافی را ندارد و باعث مشکلاتی مثل اضطراب ، افسردگی و غیره خواهد شد و در زمان کمی به یکی از بیماری های روانی دچار خواهد شد.


  همجنس گرایی یعنی ارضا شدن از راه همجنس مثل لواط در آقایان و مساحقه در خانمها به هر روشی که باشد از گناهان کبیره به شمار می رود.اصل همجنسگرایی گناه نیست چون یک رفتار نمی باشد ولی یک میلی درونی بوده که به خاطر عملکرد نامناسب هورمونی اتفاق افتاده و گاهی اوقات هم از این حالت بیزار هستند.ولی رفتار های جنسی مانند آن در اسلام و همه دین ها حرام بوده و علاوه بر داشتن مجازات شدید دنیوی و آخرتی باعث مشکلات جبران ناپذیری خواهد شد.چون یک نوع انحراف جنسی محسوب شده و مثل هر مشکلی دارای مشکلات خاص خود می باشد مثل تنفر داشتن از جنس مخالف و علاقه داشتن به جنس موافق خود خواهد شد.همجنس باری باعث مشکلات بهداشتی و روانی خواهد شد و سبب از بین رفتن توالد و تناسل می شود.

  دلایل تحریم همجنسگرایی
  همجنسگرایی هم در آقایان و هم در خانمها از گناهان بزرگی به شمار رفته و دارای حد شرعی می باشد.روایت هایی که در مذمت همجنسگرایی بیان شده به اندازه ای تکان دهنده است که با خواندن آن هر کس فکر می کند که زشتی آن خیلی زیاد است.مثلا در روایتی از پیامبر زمانی که قوم لوط آن کارزشت را انجام دادند زمین تا اندازه ای ناله سر دارد که اشک های آن به آسمان رسید و آسمان تا اندازه ای گریه کرد که اشک های آن به عرش رسید و در آن زمان خدا وحی به سنگ باران دارد و به زمین فرو بروید.
  در غرب که آلودگی های جنسی فوق العاده زیاد بوده برای آوردن توجیه این عمل می گویند مانعی از نظر علمی وجود ندارد ولی آن ها باید بدانند که هر انحراف جنسی که رخ دهد در همه روحیه و ساختمان شما اثر خواهد داشت و تعادل شما به هم خواهد خورد چون هر زن و مردی که به جنسم وافق تمایل داشته باشند زن و مرد کامل نیستند.

  علل و درمان همجنس گرایی چیست
  همجنسگرایی یکی از مهمترین انحرافات بیان شده که باعث کشته شدن تمایلات جنسی به جنسم خالف خواهد شد و احساس طبیعی شما از بین می رود و باعث سرگردانی روانی و رو آوردن به مشروب و مواد مخدر و ... خواهد شد.
  پس همجنسگرایی با فطرت انسان مخالف بوده و مطابف با روایات باعث لعنت خداوند و فرشتگان خواهد شد و در بعضی رویت های از آن به عنوان زنای اکبر یاد می شود.
  روش های درمان همجنسگرایی:
  قبل از هر کاری بهتر است که به روان پزشک مراجعه کرده و از ترشح عادی و نرمال غدد درونریز خود اطمینان حاصل کنید.ممکن است به خاطر ترشحات غیر طبیعی چنین مشکلی پیش آمده باشد و با تنظیم شدن ترشح غدد و مصرف کردن مقدار دارو تمایل جنسی شما نرمال گردد.
  به ذهنیت های تمایل به همجنس بی توجه باشید هیچ وقت به خودتان تلقین نکنید که به جنس مخالف علاقه ای ندارید و همچنین به خودتان تلقین نکنید که به جنس موافق علاقه دارید چون اینطور نیست شما می توانید با مقداری تلاش این مساله را حل کرده و این طرز تفکر سبب شده که تغییر برای شما مشکل باشد.
  از نگاه شهوت امیز به پسرها دوری کنید مواظب باشید همانطور که به جنس مخالف نگاه نمی کنید از جنس موافق هم پرهیز کنید چون از لحاظ شرعی نگاه کردن از روی شهرت به همجنس هم حرام می باشد.
  افکار خود را کنترل کرده و تلاش کنید که افکار هوس آلودی که درباره رابطه جنسی با همجنس برای شما رخ می دهد فکر نکنید و در ذهن خود بال و پر ندهید.بهتراست که تنها نباشید چون این افکار در زمان تنهایی به سراغ شما خواهند آمد اگر ناخواسته به سراغ شما آمد به آن ها توجه نکنید.
  -از خوابیدن با پسر در یک بستر دوری کنید پیغمبر می فرماید بستر فرزندان خود را از سن ده سالکی جدا نمایید یعنی دو برادر یا دو خواهر نباید زیر یک پتو با هم بخوابند.
  -تمام تلاش خود را انجام دهید که بیکار نشوید برای این مورد در ساعت های شبانه روز برای خود برنامه ریزی داشته باشید.
  -معنوی بودن مخصوصا نماز از نیروی عالی برخوردار بوده و خداوند قرار داده تا در دام شیطان نیفتیم.
  -ممکن است در اوایل این لذت های حرام خوشایند باشد ولی پس از مدتی کدورت و پشیمانی برای شما رخ خواهد داد.
  -برای ترک کردن گناه نیاز به یک روحیه شاد و با نشاط لازم است و به وسیله ناراحتی نمی توانید آن ها را درمان کنید.
  -به یاد داشته باشید که بهترین روش کنترل کردن افکار مخربی بوده که به سراغ شما خواهد آمد پس باید برای زمان های خالی خود برنامه ریزی کرده و برنامه ریزی داشته باشید.
  -ناامید از ازدواج نشوید اگر پس از مدتی تمایلات خود را کنترل کنید کم کم متوجه خواهید شد که شما هم مثل هر فرد دیگری جنس مخالف را دوست دارید.
  -هر چیزی که عادت برای شما باشد به آسانی قابل تغییر نبوده شما نباید در این راه ناامید شوید.
  -شکست خوردن در این راه یک امر کاملا طبیعی بوده و اهمیت دارد که شکست سبب شود که راه را بپیمایید و توقف مسیری نداشته باشید.
  -دستورات شرعی را انجام داده و مطمئن باشید که سعادت شما در نتیجه عمل کردن به آن ها می باشد.


  برچسب ها :

  آمار باز دید این مطلب علل و درمان همجنس گرایی چیست
  تعداد کل بازدید ها: 908
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه