لیزر مونالیزا تاچ چیست و چه کاربردی دارد

 • زمان درج : 44 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> اطلاعات دارویی-->>>
 • بخش مربوطه : اطلاعات دارویی
 • لیزر مونالیزا تاچ چیست و چه کاربردی دارد
 • امروزه از لیزر به عنوان مقاصد گوناگونی استفاده می شود اما یکی از مهم ترین کاربردهای مربوط به آن را می توان به لیزر مونالیزا تاچ نسبت داد .
  این راه درمانی یک درمان غیر تهاجمی است که برای درمان نیز استفاده میشود. این روش لیزر درمانی برای اولین باربرای عمل های درمانی استفاده میشد نه عمل های زیبایی و در سال 2013 در استرالیا مورد استفاده پزشکان قرار گرفت.در این روش مقدار مشخصی از گرما و انرژی به واژن تابیده میشد و باعث تحریک سلول های واژن برای تکثیرو درمان باقت های درونی واژن میشد.


   لیزر مونالیزا تاچ در واقعی یکی از روش هایی است که در آن لیزر استفاده می شود اما در واقع این لیزر بدین منظور مورد استفاده قرار می گیرد که شما از اشعه های نوری آن برای تغییر در وضعیت واژن کمک خواهید گرفت. اغلب افرادی که دچار تغییر شکل در وضعیت واژن خود هستند ، مثلا آنهایی که واژن گشاد دارند یا لب های اطراف واژن نیز دچار افتادگی شده است می توانند با استفاده از این روش به زیباسازی و بازسازی واژن خود نیز کمک نمایند.

  لیزر مونالیزا تاچ چیست و چه کاربردی دارد
  برخی از مواقع افراد بر این بارو هستند که نباید به واژن پس از سن یائسگی اهمیت داد در حالی که اتفاقا از این زمان به بعد است که معمولا واژن دچار تغییر شکل شده و حتی به دلیل تغییر ماهیت دچار خشکی و تغییراتی در ادرار یعنی بی اختیاری هم می شود ، بنابراین بهتر است تا پیش از رسیدن به چنین عوارضی با کمک لیزر مربوطه درمان را آغاز نمایید. مشکلات مربوط به واژن تنها به این طیف خلاصه نمی شود بلکه مشکلات عدیده ای وجود دارد که شما با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ می توانید آنها را برطرف نمایید.


  لیزر مونالیزا تاچ چگونه انجام می شود؟
  این لیزر در حقیقت می تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی که بر اساس تخمین و نوع کاری که شما دارید در بازه زمانی سه تا ده دقیقه به اتمام می رسد. کسانی که دچار یائسگی زودرس هستند و در واقع واژن آنها خشک شده ، افرادی که در زمان نزدیکی خود دردهای زیادی در واژن دارند ، از بین رفتن حالت ارتجاعی واژن ، بی اختیار شدن در دفع ادرار ، افتادگی واژن ، تغییر رنگ آن و از بین بردن مشکلات مربوط به عفونت در این ناحیه توسط چنین لیزری قابل رفع می باشد.


  چه افرادی از لیزر مونالیزا تاچ نباید استفاده کنند؟
  معمولا دسته ای از افراد هم وجود دارند که به دلیل بیماری های موجود و شرایطی که بدن آنها دارند گزینه ی مناسبی برای انجام این نوع از لیزر نیستند. مثلا افرادی که تست پاپ اسمیر انجام داده اند اما این تست در آنها با مشکلاتی همراه بوده است. کسانی که در ناحیه ی مربوطه ضایعات غیرطبیعی دارند یا آنکه در این ناحیه مشکلاتی از نظر پوستی برای آنها به وجودآمده است. این روش همواره مزایایی برای افراد دارد از جمله آنکه شما می توانید در مدت زمان اندک بدون هیچ دردی و با کمترین هزینه مشکلات مربوط به این ناحیه را از بین ببرید و زیبایی زنانه خود را به دست آورید.
  برچسب ها : مونالیزا تاچ لیزر مونالیزا تاچ زیبایی واژن عمل زیبایی واژن

  آمار باز دید این مطلب لیزر مونالیزا تاچ چیست و چه کاربردی دارد
  تعداد کل بازدید ها: 685
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه