مرجانی رنگی ناشناس برای آقایان رنگ سال 2019

 • زمان درج : 47 ماه قبل
 • مسیر فعلی شما در سایت مجله سلامت یاثار : مجله سرگرمی یاثار-->>> لباس و کیف و کفش-->>>
 • بخش مربوطه : لباس و کیف و کفش
 • مرجانی رنگی ناشناس برای آقایان رنگ سال 2019
 • تا به حال اسم رنگ مرجانی رو شنیده اید؟ و اصلا میدونستین همچین رنگی هم وجود خارجی داره .خود من که تا امروز نام رنگ مرجانی رو نشنیده بودم و نمیدونستم همچین رنگی هم هست و فکر کنم اکثرا آقایون نیز نتونن فرق رنگ مرجانی ونارنجی و رنگ های نزدیک اون رو تشخیص بدن .اما این رنگ به عنوان رنگ سال 2019 و یا همون 1398 انتخاب شده پس خدا به دادمون برسه :D


  رنگ مرجانی چیست
  سوالی که پیش میاد اینه که رنگ مرجانی چیه و این رنگ از کجا اومده خب.این رنگ برگرفته از مرجان هایی است که در اقیانوس ها قرار دارند و رنگی است که این مرجان های زنده دارند و به خاطر همین این کد رنگ به نام آن مرجان های دریایی رنگ مرجانی نام گذاری شده است. این رنگ دراصل طیفی از رنگ نارنجی است


  رنگ سال 2019
  هر سال پایان سال همه در پی این هستند که رنگ سال جدید چیست و برای سال آینده کدوم رنگ قرار است ویترین مغازه ها و پس از آن خیابان های شهر های بزرگ رو برکنه.بازار مد و لباس و رنگ و مو و ... همه و همه وابسته به این رنگی است که موسسه پانتون اعلام میکند و این موسسه برای امسال رنگ مرجانی زنده رو پیشنهاد داده است. عده ای این رنگ رو صورتی مرجانی نیست میگویند یا مرجانی سایه سرخ و کد رنگی امسال #fa7268 است.
  رنگ امسال رنگی شاد و جذاب و پر انرژی است. رنگی که به راحتی میتوان در کنار رنگ های خنثی قرارداد و ترکیب رنگ فوق العاده ای ازش به دست اورد. رنگ های خنتی رنگ های اساسی و مهمی هستند که میتوان در عین حفظ شکوه خودشون در جلوه بیشتر کارها نیز ازشون استفاده کرد.

  مرجانی رنگی ناشناس برای آقایان رنگ سال 2019
  رنگ هایی همانند سفید ،مشکی و خاکستری که در عین زیبایی خودشون در کنار رنگ سال 2019 میشه ترکیب زیبا و جذابی رو تشکیل بدن و برای هر کسی دل نشین باشند.
   پیش بینی میشه از رنگ امسال استقبال فوق العاده ای بشه چون همم یشه این رنگ رو در مبلمان منازل به راحتی استفاده کرد و هم در پوشاک و حتی در تزئین مغازه ها و وسائل خانه و ..... در نتیجه حجم گسترده ای از استفاده از رنگ مرجانی رو میشه در سال جدید دید.


  رنگ مرجانی رنگ گرم است
  رنگ مرجانی جز رنگ های گرم محسوب شده و رنگ های گرم حس و حال خوبی به فرد میدهند و با عث ایچاد شور و  شوق در فرد شده،رنگ های گرم در خانه و آشپزخانه اشتها آورندو ذهن و فکر فرد رو به سمت خودشون سوق میدن. در کنار رنگ های خانواده نارنجی رنگ سبر میتونه مکمل خوبی برای این گروه رنگ باشه


  در ایران نهاد مستقلی برای انتخاب رنگ سال وجود ندارد و بر اساس انتخاب جهانی رنگ رنگ سال ایران نیز ست میشود. رنگ مرجانی رو عده ای در ایران با رنگ گلبهی ایرانی مترادف دونسته است که باید صحت این انتخاب رو از کارشناسان رنگ شناس سوال کرد.در نتیجه در سال 1398 رنگ سال ایران نیز رنگ مرجانی زنده است.


  شما چه فکری میکنید در مورد رنگ سال 2019 و حاظرید وسائلتون رو با رنگ مرجانی ست کنید و برید ب سمت استفاده از این رنگ؟


  برچسب ها : رنگ سال رنگ مرجانی رنگ سال 2019 رنگ سال 1398

  آمار باز دید این مطلب مرجانی رنگی ناشناس برای آقایان رنگ سال 2019
  تعداد کل بازدید ها: 1,116
  تعداد بازدید های ماه جاری: 0 نظرات و پیشنهادات

  مطالب مشابه